Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

20000

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Мостовидные протезы

Міст - це незнімна ортопедична конструкція, що складається мінімум з двох коронок, з'єднаних з проміжною частиною, яка імітує відсутній зуб пацієнта.

 

 

Мостовидні протези і їх переваги

Перевагами мостовидних протезів є їх надійність і естетика. Однак їх головним недоліком є необхідність в обтачивании опорних зубів для використання їх в якості опор протеза. Сьогодні головною альтернативою протезування мостовидні протезами в стоматології є імплантація, однак, поставити імплант - це більш дорогий і тривалий вид протезування.

Види мостовидних зубних протезів:

  • Металокерамічні
  • Керамічні
  • Цирконієві

Металокерамічні

Це класичний варіант зубного протезування. Основою є металевий каркас на основі сплаву благородних або неблагородних металів, який зверху покривається шаром кераміки. Використовувані в даних конструкціях метали є біосумісними. Головною перевагою цих протезів є висока міцність у поєднанні з прекрасними естетичними властивостями і невисокою вартістю.

Керамічні

Найбільш доцільною є установка фарфорових конструкцій на передні зуби, тому що вони володіють прекрасними естетичними властивостями. Суцільнокерамічні мости дозволяють повторити властивості світлопроникності, якими володіють здорові зуби, тому відрізнити їх від натуральних практично неможливо. Однак дані незнімні конструкції є менш міцними, ніж металокерамічні. Вони схильні до сколів, що значно звужує сферу їх застосування. Ціна такого виду протезування значно вище.

Цирконієві

Діоксид цирконію - особливий білий метал, з якого виготовляються коронки. Коронки на основі оксиду цирконію можуть бути повністю виготовлені з даного матеріалу. В такому випадку цирконій є одночасно і каркасом, і облицюванням коронки. При цьому дана конструкція має високі естетичні властивості. Так само при необхідності цирконієва коронка може бути покрита зверху шаром кераміки. Так ми отримуємо коронку, схожу з металокерамічної, однак ще більш міцну і зі значно кращими естетичними характеристиками. Головною перевагою цирконію є його біосумісність і висока естетика. Такі коронки можна сміливо поставити на передні зуби. Головним недоліком цього виду незнімного протезування можна вважати досить високу ціну, яка далеко не всім пацієнтам по кишені.

У клініці Vitasan в Одесі на Таїрово стоматолог створює докладні фото в процесі роботи. Так наші пацієнти можуть брати участь в ході лікування і чітко розуміти необхідність всіх маніпуляцій. Ми вдячні нашим клієнтам за численні позитивні відгуки про роботу лікарів центру Vitasan в Одесі і завжди намагаємося стати ще краще, щоб не переставати Вас радувати!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти