Мостовидні протези

Мостовидні протези - незнімна ортопедична конструкція, що складається мінімум з двох коронок, з'єднаних з проміжною частиною, яка імітує відсутній зуб пацієнта.

Мостовидні протези і їх переваги

Перевагами мостовидних протезів є їх надійність і естетика. Однак їх головним недоліком є необхідність в обтачивании опорних зубів для використання їх в якості опор протеза. Сьогодні головною альтернативою протезування мостовидні протезами в стоматології є імплантація, однак, поставити імплант - це більш дорогий і тривалий вид протезування.

Види мостовидних зубних протезів:

  • Металокерамічні
  • Керамічні
  • Цирконієві

Металокерамічні

Це класичний варіант зубного протезування. Основою є металевий каркас на основі сплаву благородних або неблагородних металів, який зверху покривається шаром кераміки. Використовувані в даних конструкціях метали є біосумісними. Головною перевагою цих протезів є висока міцність у поєднанні з прекрасними естетичними властивостями.

Керамічні

Найбільш доцільною є установка фарфорових конструкцій на передні зуби, тому що вони володіють прекрасними естетичними властивостями. Суцільнокерамічні мости дозволяють повторити властивості світлопроникності, якими володіють здорові зуби, тому відрізнити їх від натуральних практично неможливо. Однак дані незнімні конструкції є менш міцними, ніж металокерамічні. Вони схильні до сколів, що значно звужує сферу їх застосування. Ціна такого виду протезування значно вище.

Цирконієві

За принципом виготовлення нагадують металокерамічні конструкції, але в якості каркаса використовується особливий білий метал - діоксид цирконію, який є абсолютно біосумісним. Зверху цирконій облицьовується керамікою. Головною перевагою цирконієвих мостів перед металокерамічними є поліпшені естетичні якості, їх можна сміливо поставити в естетичні зони, при цьому міцність таких конструкцій також залишається на високому рівні. Головним недоліком цього виду незнімного протезування можна вважати досить високу ціну, яка далеко не всім пацієнтам по кишені.

У клініці Vitasan в Одесі на Таїрово стоматолог створює докладні фото в процесі роботи. Так наші пацієнти можуть брати участь в ході лікування і чітко розуміти необхідність всіх маніпуляцій. Ми вдячні нашим клієнтам за численні позитивні відгуки про роботу лікарів центру Vitasan в Одесі і завжди намагаємося стати ще краще, щоб не переставати Вас радувати!