Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

15900

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Зубні імпланти - це уубні імплантистановка штучного кореня (імпланта) в кістку щелепи. Зубні імплантанти виготовляються різних форм, в залежності від клінічної ситуації, з міцного біосумісного матеріалу - титану. Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє недорого поставити імпланти як при повній, так і при частковій втраті зубів, однак за умови наявності достатньої товщини кістки.

Відсутність хоча б одного зуба приносить чимало незручностей для пацієнта. Сучасні методики протезування і імплантації зубів в клініці приватної стоматології Vitasan в Одесі на Таїрово допоможуть Вам забути про проблему відсутніх зубів раз і назавжди.

Етапи імплантації:

1. Перш за все, пацієнт повинен пройти повну діагностику стану зубощелепної системи, яка включає в себе:

  • Комп'ютерна томографія обох щелеп
  • Зняття діагностичних зліпків щелеп
  • Консультація стоматолога терапевта, ортопеда і хірурга
  • Можливі додаткові дослідження, які призначить стоматолог після огляду

2. Далі необхідно провести усунення всіх вогнищ гострої і хронічної інфекції в порожнині рота:

3. Безпосередньо процедура імплантації:

Після виконання всіх діагностичних і підготовчих етапів ми виконуємо нашим пацієнтам імплантацію. Процедура буде виконана швидко, якісно і безболісно.

  • Виконується установка в кістку щелепи імпланта, індивідуально підібраного за формою і типом конструкції.
  • Процедура проходить під високоякісної анестезією, що гарантує пацієнтові 100% безболісність.

4. Далі йде етап остеоінтеграції, тобто «Зрощення» імпланта з кісткою. На верхній щелепі остеоинтеграция триває близько 6 місяців, на нижній - близько 2х.

5. Після повного зрощення імпланта з кісткою, до нього приєднують формувач ясен приблизно на 15 днів. Даний етап необхідний для формування правильного краю ясен навколо майбутньої коронки або протеза.

6. Пацієнт запрошується в стоматологічний кабінет клініки Vitasan в Одесі для протезування на імплантатах, яке теж виконується в кілька етапів.

  • Приєднання до імпланти абатмента, тобто опорного елемента майбутньої штучної коронки і зняття зліпків щелеп для виготовлення коронки або протеза.
  • Відбитки відправляються в зуботехническую лабораторію для виготовлення штучних зубів.

7. Фіксація штучних зубів на імпланти

Клініка сучасної стоматології Vitasan оснащена якісним дорогим обладнанням, а наші фахівці - висококваліфіковані лікарі. Ми виконуємо імплантацію і подальше протезування на імплантатах, дотримуючись новітні європейські стандарти лікування. Якість послуг, що надаються є візитною карткою стоматології Vitasan вже багато років

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти