Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Під час вагітності жінки особливо трепетно ​​ставляться до свого здоров'я, адже від нього безпосередньо залежить здоров'я майбутньої дитини.

Тому дуже часто в разі, якщо вагітну жінку починають турбувати зуби, вона не впевнена в тому, чи можна звернутися в стоматологічну поліклініку або варто відкласти лікування. І у випадках, коли відкласти лікування можливості немає, будущею маму хвилює, як впливає анестезія під час вагітності. Будь-які препарати, що потрапляють в організм майбутньої матері, можуть впливати на малюка в більшій чи меншій мірі, тому повинні застосовуватися строго за показаннями.

Природно тестування лікарських засобів не проводяться на дітях і вагітних жінок, тому дати 100% гарантію безпеки неможливо. У клініці стоматології Vitasan в Одесі ми завжди рекомендуємо відкласти лікування і виконати його вже після народження малюка, якщо є така можливість. Досвідчені зубні лікарі нашої клініки виконують лікування зубів своїм вагітним пацієнткам тільки в тих випадках, коли візит до дантиста неможливо отсрочіть.лі це?

Ми не перестаємо нагадувати нашим клієнтам про важливість своєчасної санації ротової порожнини, а також профілактичних оглядів у стоматолога раз в 6 місяців і обов'язково перед плануванням дитини, що зведе ризик виникнення невідкладних ситуацій до мінімуму.

Головні побоювання пов'язані з впливом знеболюючого на організм плоду, а також з можливою загрозою передчасних пологів. У цій статті ми постараємося відповісти на всі найпопулярніші питання про анестезії, що хвилюють майбутніх мам.

 

Коли необхідна анестезія?

Складно однозначно відповісти на це питання, адже у кожної людини свій індивідуальний поріг чутливості. Найчастіше показанням для знеболювання є лікування середнього і глибокого карієсу, пульпіту і періодонтиту. Досить частою причиною звернення вагітних жінок до дантиста є проблеми з яснами: це може бути гінгівіт або загострення пародонтиту

Це може проявлятися у вигляді набряклості ясен, зміни їх в кольорі, кровоточивості, виразки, зайвої чутливості і т.д. Перераховані вище проблеми викликані зміною гормонального фону вагітної, і для їх вирішення анестезія найчастіше не потрібно. Фахівці клініки Vitasan складають індивідуальний план лікування для пацієнток, які очікують малюка, враховуючи всі особливості їхнього організму.

Як бути, якщо знеболювання все-таки необхідно?

Перед відвідуванням стоматологічної поліклініки майбутня мама повинна проконсультуватися з лікарем, провідним її вагітність. Він, як ніхто інший, знає особливості перебігу її вагітності і може рекомендувати деякі обмеження, в залежності від стану здоров'я жінки. Якщо жінка здорова і виношує малюка без ускладнень, тоді найкращим періодом для відвідування стоматолога є 2-й триместр. У цей період плід вже не так вразливий, а організм жінки менш сприйнятливий.

Для знеболення в стоматології використовуються сучасні анестетики на основі артикаїну, що є найменш токсичними. Не існує спеціальних анестетиків для вагітних, доктор вибирає препарат виходячи з дози адреналіну міститься в ньому, яка повинна в цьому випадку бути мінімальна. Для жінки, яка легко переносить вагітність, знеболювання у дантиста не представляє небезпеки і має мінімум протипоказань.

І все ж, як впливає знеболюючий препарат на організм?

Анестезія під час вагітності: чи безпечно це? Коли необхідна анестезія? Як бути, якщо знеболювання все-таки необхідно? Як впливає знеболюючий препарат на організм? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Не дивлячись на те, що препарат вводиться місцево і в не великих дозах, всмоктуючись у кров, він впливає на весь організм. Найбільш виражену дію можуть надавати анестетики на серце, а також на центральну нервову систему. Тому дуже важливо повідомити свого стоматолога про наявність певних проблем зі здоров'ям, щоб лікар зміг виконати знеболювання максимально безпечно, підібравши правильну дозу і склад анестетика. Тільки в такому випадку ризик виникнення побічних ефектів мінімальний.

Як часто можна виконувати анестезію на прийомі у стоматолога під час вагітності?

Головне - не перестаратися. Не варто виконувати багатогодинні стоматологічні процедури. Краще розділити відвідування на кілька коротших. Не варто хвилюватися, якщо кожен візит до зубного лікаря буде супроводжуватися застосуванням знеболення. Фахівці клініки Vitasan з особливою увагою ставляться до пацієнтів, які очікують малюка, проводячи ретельний опитування про стан здоров'я перед кожним прийомом. Це зводить ризик виникнення ускладнень до мінімуму. Чим більшою кількістю інформації про самопочуття пацієнта володіє доктор, тим безпечніше буде лікувати зуби.

Коли виконувати знеболювання протипоказано?

  1. У разі загрози викидня
  2. На початку 1-го триместру і в кінці 3-го.
  3. В ті дні, коли жінка скаржиться на задовільне самопочуття, а так само в період емоційної нестабільності.

 клініці Vitasan в Одесі працюють висококваліфіковані фахівці. Ми раді допомогти своїм пацієнтам вирішити стоматологічну проблему будь-якої складності, проте не перестаємо нагадувати: своєчасна профілактика проблем ротової порожнини - найкраща допомога здоров'ю Вашим зубам!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.17 (Всего проголосовало: 3)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти