Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Звертаючись до послуг стоматолога, людина хоче назавжди забути про зубний біль. Однак не рідко пацієнти скаржаться на те, що болить зуб після пломби. В такому випадку пацієнт злиться на доктора, посилаючись на його некомпетентність. У цій статті ми допоможемо Вам розібратися, коли біль після візиту до стоматолога не тривожний симптом, а варіант норми.

В яких випадках пломбують зуб?

  1. Коли тканини уражені карієсом. Доктор за допомогою борів січуть інфіковані ділянки та заміщає дефект пломбою.
  2. Після видалення нерва і лікування кореневих каналів виконується їх пломбування.

Причини зубного болю після пломбування

У разі лікування карієсу її виникнення пов'язане з багатьма факторами в тому числі і з відновленням утворилася порожнини зуба за допомогою штучного матеріалу, що має іншу щільність і гнучкість. Біль після установки пломби швидко проходить, найчастіше буває викликана різкою зміною температури вживаних напоїв або продуктів. Реакція на холодну / гаряче проходить протягом 2-3 днів після установки пломби. Якщо зуб ниє довгий час - це є симптомом запалення нерва. Пацієнту варто негайно звернутися до стоматолога.

Дискомфорт після пломбування кореневих каналів зустрічається часто. Виникає зазвичай через кілька годин після пломбування каналів і носить ниючий характер. На протязі декількох днів неприємні відчуття проходять. Біль може бути викликана реакцією навколишніх тканин на пломбувальний матеріал. Також її виникнення може бути пов'язано з герметичним закриттям порожнини каналу при наявності запального процесу за межами кореня. Доктор під час проходження каналів ліквідував інфекцію, проте організму потрібен певний час, щоб повністю зупинити запалення. Якщо протягом тижня інтенсивність болю не зменшується, варто звернутися до стоматолога.

Вас турбує біль в зубі, після пломби? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Причиною виникнення дискомфорту в зубах також може послужити фіксація незнімних конструкцій в роті, таких як коронки, вініри або вкладки. Неприємні відчуття проходять через 1-2 дня.

У нашому організмі всі органи і системи працюють в ідеальному балансі. Коли ж ми впроваджується в його життєдіяльність необхідно трохи часу, щоб імунітет активізував всі захисні механізми і відбулося відновлення ідеального балансу. Ми завжди нагадуємо пацієнтам про необхідність своєчасно повідомляти лікаря про будь-якому дискомфорті в роті після лікування. Тільки лікар може правильно диференціювати тривожний симптом від нормальної реакції організму на виконані маніпуляції. Чи не зволікайте візит в стоматологію і будьте здорові!

У клініці стоматології Vitasan в Одесі працюють висококваліфіковані лікарі. В ході роботи ми враховуємо всі фізіологічні особливості зубощелепної системи, щоб наші послуги були виконані з максимальною ефективністю. Завдяки оснащенню кабінетів німецьким елітним устаткуванням робота виконується легко і точно, що дуже важливо в процесі терапії.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.33 (Всего проголосовало: 3)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти