Болять зуби від солодкого

Болит зуб от сладкого

Біль в зубах може бути наслідком багатьох проблем , одна з них - гостра реакція на різні зовнішні подразники. Якщо Ви звернули увагу, що у Вас болять зуби від солодкого - це не привід обмежувати себе в задоволенні . Це означає, що необхідно підійти до проблеми з іншого боку і звернутися до стоматолога.

Цукор діє на емаль таким чином: в порожнині рота знаходиться безліч мікроорганізмів, які вступають в реакцію з їжею, але реагують на неї по-різному (наприклад, мікрофлора може вступити в реакцію з шоколадом або цукерками, але на м'ясо і овочі так не реагує). Це пояснюється тим, що цукоровмісні солодощі викликають реакцію, в результаті якої утворюється органічна кислота, яка у великій кількості може спровокувати пошкодження зубної емалі, тобто викликає розвиток карієсу і подальше руйнування зуба. У людській слині містяться ферменти здатні знизити дію кислоти, але не здатні захистити емаль на всі 100%, особливо, якщо солодощі вживаються часто і кілька разів в день.

Болять зуби від солодкого? Рекомендуємо звернутися до професіоналів не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Найпоширеніша проблема при больових відчуттях від цукру - це глибокий карієс, що вже розвинувся. Реакція на солодке може бути викликана не тільки цукром, але і підвищеною пористістю емалі. Порушення в структурі емалі можуть бути пов'язані з частим вживанням неочищеної води і антибіотиків. До того ж , можливий варіант, що через часті механічні впливи покриття могло стертися.

У будь-якому випадку, якщо Ви виявили неприємні відчуття від вживання солодощів - це привід терміново звернутися до лікаря-стоматолога за допомогою. Тільки після консультації стоматолога, можливо встановити причину неприємних відчуттів і знайти шляхи вирішення цієї проблеми.

Яка б причина не викликала у Вас біль, в нашій стоматології допоможуть зупинити руйнівний процес і попередити появу болю в майбутньому.

Другие статьи

 • Стоматит: причини і лікування

  Стоматит - це найбільш часто зустрічається ураження слизової оболонки порожнини ...

   
 • Застряє їжа між зубами - що робити?

  Застрягання їжі між зубами одна з ...

   
 • Чистка зубного каменю - здоров'я і краса зубів це одна з вимог привабливості

  Чистка зубного каменю це важлива процедура для всіх людей. ...

   
 • Як зрозуміти, що зубна щітка мені не підходить?

  У нашій минулій статті ми докладно розкрили тему зубних паст ...

   
 • Що таке карієс зубів?

  Один із найпоширеніших приводів для звернення до лікаря-стоматолога – карієс. ...

   
 • Як прибрати плями після брекетів

  Як прибрати плями після брекетовІсправленіе прикусу за допомогою брекет-системи - ...

Зворотний дзвінок