Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Імплантація зубів під ключ - це операція імплантації штучного кореня в кістку щелепи на місце відсутнього зуба. Як правило матеріал, з якого виготовлений імплант - титан. Стоматологічна клініка Vitasan, де проводять імплантацію зубів під ключ пропонують сьогодні різні її варіанти. Це одномоментна імплантація зубів, базальна імплантація, корневідним, Пластинковий і навіть внутріслізістие. Вибір варіанту імплантації зубів залежить від діагнозу пацієнта, його побажань, а також фінансових можливостей.

У клініці стоматології Vitasan в Одесі ми пропонуємо своїм клієнтам якісні послуги протезування на імплатах. Співпрацюючи з кращими хірургами Одеси, ми отримуємо прекрасний результат роботи з гарантією якості.

У яких випадках роблять імплантація зубів під ключ і кому?

В першу чергу пацієнтові необхідно визначитися з фінансовою стороною питання. Вартість імплантації 1 зуба під ключ досить високі, тому лікарі нашої клініки допоможуть Вам підібрати оптимальну систему імплантів, а також розрахувати потрібну кількість імплантів для того, щоб Ви змогли визначитися з бюджетом.

Важливо знати, що імплантація зубів під ключ не проводиться пацієнтам, які не досягли 18-річного віку, а також пацієнтам після 70 років. Хоча в другому випадку все дуже індивідуально. Якщо ввести в пошуковику «імплантація зубів протипоказання» Ви задумаєтеся - чи варто виконувати операцію, що має такий список протипоказань ?! Однак багато хто з протипоказань є відносними. Досвідчений лікар знає кому можна, а кому дійсно протипоказано виконувати імплантацію. Кожен наш пацієнт на початку лікування проходить повну діагностику стану зубощелепної системи, а також проводить консультації з суміжними спеціалістами, якщо це необхідно, а вже тільки потім приходить на імплантацію в клініку. Такий комплексний підхід до лікування зубів дозволяє лікарям нашого стоматологічного центру досягати прекрасних результатів, які радують наших клієнтів, а також уникнути виникнення ускладнень.

Пару слів про одномоментної імплантації...

Якщо у пацієнта немає протипоказань як з боку зубощелепної системи, так і з боку загального стану здоров'я - ми раді будемо запропонувати послугу одномоментної імплантації зубів. Тепер пацієнту відразу після імплантації встановлюють на місце відсутнього зуба тимчасовий протез. Людина чекає поки приживуться імпланти, не відчуваючи при цьому ні найменшого дискомфорту. Наші фахівці співпрацюють з докторами, які проводять одноетапну імплантацію зубів в Одесі на вищому рівні.

У яких випадках роблять імплантація зубів під ключ і кому? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз..

Скільки болять зуби після імплантації?

Як правило протягом 4-5 днів пацієнт може відчувати певний дискомфорт в області операції. Це проявляється у вигляді невеликої набряклості і хворобливості при натисканні. Однак це є нормальною реакцією організму на хірургічне втручання.

Етапи імплантації зубів

Етапи імплантації зубів можуть змінюватися в залежності від клінічної ситуації і поставленого діагнозу.

  1. Виконання місцевого знеболювання
  2. Установка імпланта в кістку щелепи
  3. Далі слідує період зрощення імпланта з кісткою. На верхній щелепі остеоинтеграция триває близько 6 місяців, а на нижній всього 2.
  4. Пацієнту встановлюється формувач ясен. Даний етап вкрай необхідний для формування красивого краю ясен навколо майбутньої штучної коронки або протеза і триває близько 2-х тижнів.
  5. Пацієнту встановлюється формувач ясен. Даній етап Вкрай необхідній для формирование красивого краю ясний вокруг майбутньої штучної коронки або протеза и триває около 2-х тіжнів
  6. Фінальний етап, під час якого доктор фіксує штучний зуб на імплант.

Все про процес імплантації зуба Ви можете дізнатися на станиці послуг нашого сайту в розділі протезування на імплантатах.

Записавшись на консультацію до лікарів нашого стоматологічного центру, Ви можете отримати відповіді на всі Ваші питання щодо імплантації зубів під ключ..

Ми зробимо Вашу посмішку неперевершеною!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти