Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Імплантація зубів - це вид незнімного протезування. Зубні імпланти виготовляються різних форм, в залежності від клінічної ситуації, з міцного біосумісного матеріалу - титану.

Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє ставити імпланти як в разі повної, так і часткової втрати зубів, однак за умови наявності достатньої товщини кісткової тканини. Завдяки цьому методу з'явилася можливість відтіснити на другий план знімні протези.

Однак великий ажіотаж навколо цієї процедури також створює величезну кількість міфів. У статті ми розберемося які міфи про імплантатах правдиві, а які не мають нічого спільного з реальністю. І Ви зможете відповісти самі на питання імпланти за і проти.

Міф № 1 - Ставити імпланти боляче

Імплантація, як і всі інші маніпуляції в стоматології, виконуються під місцевим знеболенням. Час дії препарату доктор розраховує в залежності від тривалості операції. Сучасні знеболюючі препарати повністю знеболюють операційну область, що створює максимальний комфорт в роботі як для лікаря, так і для пацієнта.

Міф № 2 - Імплантація - це дуже дорого

Дану послугу можна назвати дешевою. У вартість входить установка штучного кореня і подальше протезування на імпланти. Залежно від того який вид імплантату вибрав клієнт залежить половина вартості всієї послуги.

Існує величезна кількість видів імплантів, які відрізняються по конструкції, матеріалу, з якого вони виготовлені, країни виробника і т.д. Стоматолог-хірург допоможе підібрати підходящу для Вас за ціною і показниками систему.

Ще одна значна частина витрат- протезування після установки титанового кореня. Ви можете вибрати різні види конструкцій, що відрізняються за ціною в залежності від матеріалу і способу виготовлення.

У центрі стоматології Vitasan ортопед підбере для Вас підходящий варіант в залежності вартості і клінічних показань. Імплантація - це процедура доступна кожному, так як вартість може варіюватися в залежності від «опцій» які вибирає клієнт.

Міф № 3 - Імплантати часто відторгаються

Відторгнення штучного кореня дійсно іноді можливо. Однак це скоріше випадок рідкісного винятку, ніж правило. Головний фактор, що впливає на якісне зрощення титанового кореня з кісткою, це загальний стан здоров'я. На жаль, людина, який втрачає зуби, має вже явні проблеми зі здоров'ям.

У нашій клініці в Одесі фахівці призначають своїм клієнтам певні обстеження до імплантації, щоб переконатися в тому, що подальші етапи пройдуть без ускладнень. Дотримуючись всі протоколи по імплантації зубів, ми зводимо до мінімуму відсоток випадків відторгнення штучних коренів.

Міф № 4 - В процесі приживлення штучного кореня доведеться довгий час бути без зубів

Раніше доводилося бути без зубів близько місяця і навіть довше. Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє ставити тимчасовий протез в той же день після імплантації штучного кореня. Це дає можливість людині залишатися в звичному життєвому ритмі і створює мінімум незручностей в процесі очікування постійного протезування.

Міф № 5 - Дана процедура має занадто багато протипоказань

Протипоказання дійсно є. Всі вони обумовлені високим ризиком для здоров'я пацієнта під час проведення операції, а також ризиком відторгнення імплантату.

До списку протипоказань відносяться:

 • Наявність захворювань, при яких протипоказано хірургічне втручання, а також застосування анестезії.
 • Наявність онкологічного або иммунопатологического захворювання.
 • Захворювання крові, сполучної або кісткової тканин.
 • Неконтрольований цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, хвороби серця.
 • У період загострення будь-яких хронічних захворювань.
 • Прогресуючий пародонтоз.
 • Запальні захворювання порожнини рота і ясен.
 • Низький рівень гігієни порожнини рота.
 • Значна ступінь атрофії кісткової тканини.
 • Вік до 18 років.

При наявності хронічних захворювань важливо проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем про можливість проведення установки штучного кореня і противагу ризику даної процедури.

Що таке імплатни? Навіщо вони потрібні? Які плюси і мінуси імплантів? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Які плюси і мінуси імплантів?

Плюси імплантів:

 1. Відсутність атрофії кістки на ділянці щелепи де встановлений штучний корінь
 2. Можливість заміни дефекту ділянки щелепи без обточування доктором здорових зубів поруч.
 3. Високий рівень естетики. Тільки стоматолог зможе відрізнити штучний зуб від справжнього.
 4. В рази покращують фіксацію знімного протеза.

Мінуси:

 1. Тривалий етап остеоінтеграції, тобто «Зрощення» імплантату з кістковою тканиною. На верхній щелепі остеоинтеграция триває близько 6 місяців, на нижній - близько 2х.
 2. Це більш дорога послуга в порівнянні з методами знімного протезування.
 3. Наявність певної кількості протипоказань.

Прийняти рішення про необхідність імплантації самостійно складно. Ми запрошуємо Вас в стоматологічний центр Vitasan в Одесі на Таїрова. Наші лікарі допоможуть підібрати для Вас оптимальний план відновлення дефектів зубного ряду, який задовольнить всі Ваші фінансові та естетичні вимоги.

Застава надійного протезування - правильна діагностика на початку лікування. Висококласне німецьке обладнання в нашій клініці допомагає якісно і безпечно провести всі етапи лікування.

С нами Вы сможете гордиться своей улыбкой!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти