Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Дентофобія - це боязнь відвідування зубних лікарів. При чому не важливо буде стоматолог проводити лише огляд або ж вести повноцінний прийом. Страх найчастіше пов'язаний з болем, свердлінням або невдалим лікуванням зубів в минулому. Ця фобія є найбільш популярною у всьому світі, незважаючи на те, що за останні роки в стоматології стався неймовірний технологічний прогрес. Лікувати зуби тепер можна дійсно без болю, але пацієнти все одно бояться відвідувати стоматологічний кабінет. Давайте розберемося, як не боятися стоматолога.

 

До яких наслідків може привести дентофобія?

Люди, які страждають дентофобіей, вкрай рідко навідуються до зубного лікаря. До того моменту, коли, нарешті, вони вирішуються відвідати доктора, стан зубів дуже часто буває занадто запущеним. Пацієнта з повним «букетом» стоматологічних захворювань таких як: карієс, пульпіт, періодонтит, пародонтит, гінгівіт лікаря доводиться боргове час лікувати, щоб повністю санувати ротову порожнину і ліквідувати наслідки запущених захворювань. Тривале зволікання лікування практично завжди призводить до ускладнень, що ускладнює весь подальший процес терапії як для дантиста, так і для пацієнта.

У клініці сучасної стоматології Vitasan в Одесі працюють фахівці з високим рівнем кваліфікації. Ми надаємо широкий спектр послуг. Кожен кабінет оснащений дорогим обладнанням, що дозволяє досягти чудових результатів лікування навіть в самих запущених випадках. Ви не почуєте в наших стінах гучні звуки свердління, наші наконечники працюю дуже тихо.

Ми рекомендуємо нашим пацієнтам регулярно відвідувати клініку для виконання послуги професійної гігієни порожнини рота. Під час сеансу профгігієни з поверхні зубів виконується видалення всіх твердих і м'яких відкладень, видалення пігментів. Це прекрасна профілактика всіх стоматологічних захворювань. Під час чистки доктор уважно оглядає зуби для можливого виявлення карієсу на ранніх стадіях, а також інших проблем.

Як не боятися стоматолога?

До яких наслідків може привести дентофобія? Як не боятися стоматолога? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

  • Не варто кожен раз ходити по кабінетах до різних зубних лікарів. Підберіть для себе доктора, який буде приємний Вам і як людина і як фахівець, якому Ви сміливо зможете довірити своє здоров'я. Відвідуючи «свого» стоматолога Ви будете відчувати себе впевнено і спокійно під час процедури лікування.
  • Регулярні огляди у стоматолога дозволяють виявити проблему на ранніх стадіях і усунути її в найкоротші терміни. До того ж, відвідуючи кабінет зубного лікаря регулярно, Ви зможете мінімізувати ризик виникнення більш серйозних стоматологічних захворювань.
  • Перед початком процедури лікування скажіть лікареві про свій страх, попросіть розповісти Вам план і послідовність дій для того, щоб Ви розуміли, що нічого «страшного» в маніпуляціях лікаря немає.

Фахівці клініки Vitasan в Одесі завжди раді своїм пацієнтам! З нами ви забудете про дентофобія назавжди!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти