Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Білизна зубів сьогодні перестала бути розкішшю, тепер це показник Вашого здоров'я і благополуччя. Для кожного з нас успішна людина асоціюється з охайною, елегантною одягом, акуратною зачіскою і, звичайно ж, білосніжними зубами. У цій статті ми розповімо Вам про те, як відбілити зуби швидко і безпечно для їх здоров'я!

Наші пацієнти часто задають питання: як повернути зубам білизну? Відбілити зуби в Одесі можна багатьма способами: лазерне відбілювання, домашнє і фотовибілювання. Кожен метод має свої переваги і недоліки.

У центрі сучасної стоматології Vitasan наші фахівці пропонують своїм клієнтам домашнє і офісне відбілювання.

Офісне освітлення зубів

Даний метод дозволяє швидко відбілити зуби. Уже після першого сеансу можна домогтися прекрасного результату. Стоматолог наносить на емаль клієнта покриття для білизни зубів на час до 20 хвилин. Зазвичай цього часу достатньо для досягнення хорошого результату. Кількість сеансів залежить від обраного пацієнтом майбутнього кольору зубів. Ми рекомендуємо виконувати кілька сеансів в тиждень, поєднуючи їх з курсом реминерализующей терапії, призначеної стоматологом. Так процедура пройде максимально комфортно і безболісно для Вас.

Недоліком такого способу є підвищена чутливість зубів, однак через кілька днів всі неприємні відчуття проходять. Наші фахівці не рекомендують виконувати офісне відбілювання без гострої необхідності. Найчастіше ми застосовуємо цю методику, коли потрібно освітлити один або кілька зубів між етапами естетичного протезування. В інших випадках ми рекомендуємо нашим клієнтам послугу домашнього освітлення.

Домашнє освітлення зубів

Зуби сліпучої білизни можна зробити просто в домашніх умовах. Це найбільш комфортна і безпечна процедура для пацієнта. У перші відвідини стоматологічної клініки Vitasan лікар обов'язково виконує послугу професійної гігієни порожнини рота і проводить контрольний огляд зубів пацієнта. Курс відбілювання можна починати тільки в разі абсолютного здоров'я всієї ротової порожнини.

Першим етапом є вибір майбутнього кольору емалі пацієнта. Стоматолог надає клієнту шкалу білизни зубів. Виходячи з обраного кольору, визначається тривалість курсу. Далі доктор знімає відбитки обох щелеп пацієнта і передає їх в зуботехническую лабораторію для виготовлення кап.

На наступний день ми чекаємо Вас в нашій стоматологічній клініці знову. Стоматолог приміряє капи в порожнині рота пацієнта, щоб переконатися, що вони були виготовлені правильно. Крім кап, клієнт отримує необхідну кількість професійного гелю. Методика виконання процедури в домашніх умовах дуже проста: після чистки зубів пацієнт завдає невелику кількість гелю в кожен зуб в капі і одягає її. У перші дні важливо стежити за своїми відчуттями. Якщо з'являється ломота в зубах, капи потрібно зняти і повторити сеанс на наступний день. Зазвичай наші клієнти одягають капи на ніч. Так відбілювання проходить максимально непомітно, а, прокинувшись, можна насолоджуватися білизною зубів!

Як підтримувати білизну зубів?

Вас цікавить відбілювання зубів? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Ще одне важливе питання, яке хвилює багатьох клієнтів - як зберегти білизну зубів? Тут все залежить тільки від Вас! Тепер Ваші зуби вимагають від Вас на більшу увагу. Найбільш значущу роль в цьому питанні відіграє рівень гігієни порожнини рота. Для максимально тривалого ефекту білизни зубів чистите їх не менше 2-х разів на день, тривалість чищення повинна складати близько 2-х хвилин. Використовуйте якісні зубні щітки і міняйте їх своєчасно: не менше ніж 1 раз на 2 місяці. Застосовуйте додаткові засоби гігієни, рекомендовані Вашим стоматологом: зубні нитки, йоржики, іригатори і т.д. Крім гігієни в домашніх умовах, обов'язково виконуйте послугу професійної гігієни порожнини рота в кріслі у стоматолога. Частоту проведення профгігієни визначає Ваш стоматолог, виходячи з Ваших індивідуальних особливостей.

Уникайте куріння і вживання фарбувальних продуктів: чай, кава, напої з барвниками, шоколад і т.д. Це пов'язано з властивістю зубів накопичувати пігменти і міняти свій колір.

Для максимального збереження білизни зубів одягайте капи з відбілюючим гелем кілька разів на місяць. Так Ви зможете довгий насолоджуватися своєю сліпучою посмішкою!

Ваша посмішка - наша гордість!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти