Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


«Зустрічають по одягу» - цей вислів було актуально в усі часи, і зараз не втратило сили. У сучасному світі образ успішної людини становить елегантний одяг, чисте взуття, охайна зачіска, чиста шкіра і, безсумнівно, білосніжна здорова посмішка. Всі перераховані вище елементи нам диктує глянець модних журналів і екрани телевізорів. Тому важко уявити собі успішного бізнесмена або відому фотомодель з жовтими кривими зубами.

Багато дорослих пацієнти цікавляться як вирівняти зуби без брекетів? Сучасна стоматологія пропонує безліч варіантів вирівнювання кривих зубів і виправлення аномалій прикусу. Найбільш популярними серед них є установка брекет-системи і виготовлення платівок. Незважаючи на високу ефективність цих методів, вони також представляють явні незручності пацієнтові: необхідність тривалого лікування (частіше за все не менше року, після чого слід етап зміцнення отриманого результату, тривалістю до трьох місяців), порушення естетики на період лікування, підвищені вимоги до гігієни ротової порожнини , а також висока вартість.

Брекети і пластинки мають головною перевагою - вони допомагають якісно раз і назавжди вирішити проблему. Найчастіше до такого способу лікування вдаються діти і підлітки, а от дорослі люди відмовляється від таких радикальних втручань.

Чи існує альтернатива лікуванню брекетами?

Звісно. Альтернативою для дорослих пацієнтів є ортодонтичні капи, коронкивініри або просто композитні реставрації. Дітям рекомендується носити пластинки або брекети. Вибір того чи іншого методу залежить від часу, який готовий приділити пацієнт лікування, його фінансовим можливостям, а також від показань і клінічної ситуації в порожнині рота.

Ортопедичні капи (елайнери або ізілайнери)

Ортопедичні капи представляють собою прозорі гнучкі накладки, які одягаються на всю щелепу. За допомогою комп'ютерного аналізу складається план пересування кривих зубів за допомогою кап. Даний метод лікування не шкодить емалі, капи є гіпоалергенними і практично непомітні під час використання. Носити їх необхідно 22-24 годин на добу. Даний метод лікування показує прекрасні результати, проте, як і при лікуванні брекет-системами, це тривалий процес.

 

Вініри

Виніри – це надтонкі накладки, товщиною 0,3 - 1,2 мм,

які фіксуються на передній поверхні емалі. Їх головна перевага - це ідеальні естетичні властивості. Практично неможливо відрізнити винир від природної емалі, що дозволяє стоматолога виконати значну виправлення недосконалості посмішки пацієнта без грубих втручань і без видалення товстого шару емалі в найкоротші терміни. Матеріал, з якого можуть бути виготовлені ці протези, вибирає пацієнт в залежності від своїх фінансових можливостей. Керамічні вініри є дорогим видом протезування. Бюджетний варіант - композитні накладки.

 

Художня реставрація

Реставрація являє собою найбільш швидкий і бюджетний спосіб усунути незначні дефекти форми і розташування зубів. Стоматолог виконує реставрацію в роті за допомогою фотополімерного композитного матеріалу.

 

 

 

Як вирівняти зуби без брекетів і платівок? Чи існує альтернатива лікуванню брекетами? Коли без брекетів не обійтися? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Коли без брекетів не обійтися?

Коли є серйозні порушення прикусу і значні викривлення. Це найнадійніший і грунтовний вид лікування. Якщо Ви хочете вирішити проблему раз і назавжди, Вам варто задуматися про носіння брекетів.

У клініці «Vitasan» в Одесі висококваліфіковані фахівці допомагають своїм клієнтам якісно вирівняти криві зуби. Перед початком лікування необхідно переконатися в повній відсутності карієсупульпіту або періодонтиту зубів, які будуть схильні до вирівнювання. Далі виконується повна діагностика стану зубощелепної системи пацієнта, враховуються всілякі чинники і протипоказання, після чого підбирається найбільш оптимальний і якісний вид лікування, з дотриманням всіх необхідних етапів і протоколів. Стоматологи клініки допоможуть Вам в найкоротші терміни знайти бажану красу посмішки!

У клініці «Vitasan» в Одесі висококваліфіковані фахівці допомагають своїм клієнтам якісно вирівняти криві зуби.

Перед початком лікування необхідно переконатися в повній відсутності карієсупульпіту або періодонтиту зубів, які будуть схильні до вирівнювання.

Далі виконується повна діагностика стану зубощелепної системи пацієнта, враховуються всілякі чинники і протипоказання, після чого підбирається найбільш оптимальний і якісний вид лікування, з дотриманням всіх необхідних етапів і протоколів. Стоматологи клініки допоможуть Вам в найкоротші терміни знайти бажану красу посмішки!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти