Композитні вініри

Композитні вініри - це найтонші (до 0,3 мм) пластинки, які кріпляться спеціальним цементом на злегка оброблену передню поверхню зуба. Композитні вініри облицьовуються передні поверхні зубів, що входять в лінію посмішки. Вони дозволяють відновлювати форму і колір окремо взятого зуба чи групи зубів, але на відміну від коронок - вони покривають не весь зуб, а тільки одну або дві його поверхні. Емаль при цьому залишається в цілості, як і ясна, з якими вініри не контактують. Композитні вініри маскують такі дефекти як відколи, шорсткості, жолобки, широкі міжзубні щілини і дозволяють добитися ідеального рівного кольору.

Види виниров

 • Композитні

Виготовляються з композитного матеріалу в зуботехнічній лабораторії. Це той же матеріал, з якого виготовлені стоматологічні пломби. Головною перевагою композитних вінірів є низька ціна. До недоліків можна віднести всі недоліки пломб: зміна кольору по закінченню деякого часу, втрата блиску і необхідність періодичної полірування, більш низька міцність (в порівнянні з керамікою), більш короткий термін і його потрібно замінити таких вінірів з часом.

 • Керамічні

Виготовляються з кераміки в зуботехнічній лабораторії. Мають чудові естетичними властивостями. З часом не змінюються в кольорі, не втрачають блиск, мають високу міцність. До недоліків можна віднести високу ціну за їх виготовлення.

Показання для композитних вінірів

Композитні вініри застосовуються в естетичній стоматології. Вони показані в більшій мірі при відновленні форми і кольору зубів. Використовуються в якості альтернативи керамічним вінірами. Для їх виготовлення використовують спеціальний пломбувальний матеріал. Властивості і естетичні характеристики композитних вінірів залежать від кількості композиту входить до складу пластини.

Хочете встановити вініри? Рекомендуємо звернутися до професіоналів не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Як виготовляються композитні вініри?

Композитні вініри виготовляються з светополімерних композитних матеріалів. При цьому існує два способи установки таких вінірів - прямий і непрямий.

Прямий спосіб установки композитних вінірів в Одесі схожий з установкою звичайної пломби. Така процедура називається - художня реставрація зубів. Композитний матеріал наносять за допомогою лопатки на поверхню зуба, розрівнюють, надаючи правильну форму. В процесі роботи доктор використовує різні моделювальні інструменти, лопатки і кисті. Іноді для досягнення максимально натурального ефекту стоматологи в клініці Vitasan застосовують спеціальні фарби для зубів, надаючи реставрації максимальну природність. Для того, щоб композит затвердів, його опромінюють фотолампа. Завдяки фотолампа час на затвердіння і всю процедуру в цілому значно скорочується.
Після затвердіння вийшла форму обточують, прибираючи всі надлишки і нерівності. Така процедура займає всього одне відвідування фахівця, незалежно від кількості оброблюваних зубів.

Непрямий спосіб триваліший і займає пару відвідувань стоматолога. На першому відвідуванні зуби препаруються (обтачиваются) для надання необхідної форми і з уже обточених зубів береться зліпок. Зліпок отруюється в лабораторію, де по ньому виготовляють з тих же композитних матеріалів вініри. На другому прийомі у лікаря виготовлені вініри вже встановлюються пацієнтові.

Переваги композитних вінірів:

 • установка композитних вінірів проводиться всього в один прийом
 • композитні вініри ціна в Одесі в клініці Вітасан низька (у порівнянні з їх керамічними аналогами)

Недоліки:

 • термін служби близько 5 років
 • фарбуються від харчових барвників, з часом темніють і втрачають блиск
 • не здатні витримувати адекватну жувальну навантаження, можливі відколи
 • потребують періодичної полірування для додання втраченого блиску

Якщо ви бажаєте встановити композитні вініри в Одеса то ціна в стоматологічній-клініці Vitasan найприйнятніші в Одесі. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі, які дбайливо проводять подібні процедури. Накладки з композиту - швидкий спосіб перетворити посмішку і прибрати незначні дефекти. Їх установка займає мінімум часу. Однак ретельний догляд все ж необхідний для продовження терміну служби таких вінірів.

Хочете встановити вініри? Рекомендуємо звернутися до професіоналів не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Другие статьи

 • Сучасні і передові методи діагностики в стоматології

  Запорукою успішного лікування є якісна діагностика. Правильно поставлений діагноз становить ...

   
 • Лікування каналу зуба і можливі ускладнення після лікування

  В ході лікування каналу зуба видаляється пульпа, виконується медикаментозна та ...

   
 • Чому може злетіти зубний міст

  Зафіксований на постійний цемент зубний міст може бути знятий тільки ...

   
 • Чистка зубного каменю - здоров'я і краса зубів це одна з вимог привабливості

  Чистка зубного каменю це важлива процедура для всіх людей. ...

   
 • Болить зуб під коронкою

  Багато пацієнтів скаржаться на зубний біль, причому досить часто вказують ...

   
 • Імплантація зубів: протезування і лікування

  Тривала відсутність в щелепної кістки зубів призводить до її атрофії. ...

Зворотний дзвінок