Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Багато жінки-годувальниці цікавляться у наших стоматологів, як проходить лікування зубів при грудному вигодовуванні і багато хто не ризикують відвідувати стоматолога через острах нашкодити малюкові. Відомо, що всі речовини, що потрапляють в організм матері, через грудне молоко отримує і дитина. Однак це не рідкість, коли зубна проблема не підлягає відстрочку, біль в зубі не припиняється і лікувати все-таки потрібно. Лікарі нашого стоматологічного центру підготували для вас статтю, в якій детально розкажуть, що потрібно знати мамі в період грудного вигодовування про візит до дантиста і як до нього правильно підготуватися.

Як підготуватися до стоматологічного прийому мамі, що годує?

  • В першу чергу слід правильно розрахувати час, який необхідно на дорогу до клініки і назад, а також тривалість перебування в кріслі у лікаря. Завдяки цьому жінка зможе на певний термін залишити малюка з кимось із близьких або з нянею, не хвилюючись при цьому, що затримується.

    Наші фахівці намагаються забезпечити для своїх пацієнтів максимально комфортне лікування, без очікування в коридорі. Якщо відбуваються зміни в робочому графіку, ми завжди заздалегідь сповіщаємо про це клієнтів, щоб не створювати незручностей.

  • Ми рекомендуємо планувати візит до лікаря через 2 - 3 місяці після народження дитинки, коли встановлюється лактація і нормалізується гормональний фон жінки. Молоко починає прибувати регулярно і в достатній кількості.
  • Бажано заздалегідь наточити потрібну кількість молока для того, щоб малюка могли нагодувати поки мами не буде поруч. Тому готуватися до стоматологічного прийому іноді доводиться близько тижня, потроху зціджуючи молочко кожен день. Часто в таких випадках жінки-годувальниці заморожують молочко в спеціальні пакети і не переживають про те, як довго воно може зберігатися в звичайній камері холодильника.
  • Якщо немає можливості наточити потрібну кількість молочка для дитини, не варто хвилюватися. У центрі Vitasan все приміщення добре опалюються взимку і кондиціонують влітку, тому Ви можете взяти своїх близьких і малюка з собою. Поки Ви будете на прийомі, ми створимо комфортні умови для перебування Вашої родини в стінах клініки Vitasan. В процесі лікування доктор буде робити перерви для того, щоб Ви могли погодувати малюка грудьми.

Головні побоювання пацієнток при грудному вигодовуванні пов'язані з необхідністю виконання рентгена та анестезії на прийомі у стоматолога.

Давайте розберемося які маніпуляції дійсно краще відкласти, а які є безпечними.

Анестезія

Застосування місцевої анестезії в період грудного вигодовування не є протипоказанням. Доза анестетика, використовувана для стандартних стоматологічних маніпуляцій дуже низька, що ще раз підтверджує безпеку застосування знеболювання. Важливо попередити лікаря про те, що ви годуєте грудьми. У такому випадку лікар підбере для Вас препарат, який діє не довго і швидше виводиться з крові. Якщо є можливість все ж краще заздалегідь наточити молоко і після стоматологічного прийому погодувати малюка їм, а то молочко, яке прийшло - зцідити і вилити. Анестетик повністю виводиться з крові через 3 - 6 годин, тому, вилити молочко потрібно всього один раз. Тепер Ви знаєте, що знеболення зубів при годуванні грудьми безпечно для мами і малюка.

Рентген

Проведення рентгенологічного дослідження також не є протипоказанням при грудному вигодовуванні. Після процедури бажано зцідити і вилити молочко, а малюка нагодувати заздалегідь зцідженим.

Як підготуватися до стоматологічного прийому мамі, що годує? Що протипоказано на прийомі у стоматолога під час годування грудьми? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Що протипоказано на прийомі у стоматолога під час годування грудьми?

    • Застосування будь-яких препаратів, що містять антибіотики. Якщо ж неможливо уникнути їх застосування, підбирається препарат, який сумісний з годуванням.
    • Імплантація зубів

Всі інші стоматологічні маніпуляції і процедури проводити можна і потрібно, адже, як відомо, жодна зубна проблема не вирішується без участі доктора, а лише посилюється. Не варто відкладати лікування зубів при грудному вигодовуванні, Ви лише втрачаєте дорогоцінний час. У період грудного вигодовування пацієнтки найчастіше звертаються в стоматологію з метою лікування карієсу, гінгівіту, пародонтиту та пародонтозу. Наші фахівці з радістю проведуть безпечне, якісне лікування без болю! З нами Ви зможете раз і назавжди забути про боязнь дантистів.

Профілактика.

Профілактика карієсу і хвороб ясен дуже важлива, адже з її допомогою можна надовго зберегти свої зуби здоровими. Доктора нашого центру стоматології в Одесі рекомендують відвідувати зубного лікаря раз на півроку для проведення контрольного огляду виконання послуги професійної гігієни порожнини рота. Доктор виконує ультзвуковую чистку для зняття зубного каменю, далі проводить очистку і полірування зубів за допомогою спеціальних щіточок та паст. Професійне чищення - це відмінна послуга для здійснення профілактики всіх найпоширеніших стоматологічних захворювань.

Не можна також не відзначити на скільки важливо для здоров'я зубів спосіб життя пацієнта: збалансоване харчування, правильний режим праці та відпочинку, відсутність шкідливих звичок і регулярні заняття спортом є прекрасним способом профілактики будь-яких захворювань в організмі.

Улыбайтесь и будьте здоровы!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (Всего проголосовало: 1)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти