Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Жодна, навіть найякісніша і висококласна методика протезування, не зможе ідеально заповнити дефект від втраченого зуба. Природа продумала все до дрібниць і, на жаль, ми не в силах поки їй наслідувати. Якщо трапилося так, що стоматологічне захворювання прогресує і пацієнт не звернувся до лікаря вчасно, стоїть питання про те, чи можна уникнути видалення.

Коли можна не видаляти?

 

 • Кариєс

   

  У разі початкового і середнього карієсу доктор виконує послуги лікування і відновлює зуб за допомогою пломби або вкладки. При глибокому карієсі стоматолог оцінює на скільки сильно руйнування і в залежності від цього приймає рішення про те, чи можна його зберегти. У клініці сучасної стоматології Vitasan доктора допомагають пацієнтам уникнути видалення, відновлюючи тотальні руйнування за допомогою штифтово-культевой (кореневої) вкладки з подальшим покриттям їх коронкою.

 

 • Пульпіт

  У разі пульпіту прогноз залежить від якості ендодонтичного лікування, а також ступеня руйнування коронки. Чим якісніше надається послуга ендодонтії кореневих каналів, тим довше прослужить зуб.

   

   

   

 • Періодонтит

  Для періодонтиту характерне утворення в кістки навколо одного або декількох коренів гранульоми, кісти або кістогранулеми. Дані освіти є осередком інфекції в кістці і викликають її руйнування, що небезпечно для загального здоров'я пацієнта. У більшості клінічних випадках після якісного лікування кореневих каналів, процес кістообразованіе призупиняється.

  У деяких випадках стоматолог може на деякий час залишити ліки в каналах, для підвищення ефективності терапії. Далі кіста розсмоктується, а кістка повністю відновлюється. Однак не завжди вдається виконати належне лікування, і тоді зуб, який виступає в ролі джерела інфекції, необхідно видалити. Досвід показує так само, що невеликий відсоток пацієнтів, які пройшли успішне ендодонтичне лікування, протягом деякого часу все-таки були спрямовані на видалення, так як сталося подальше прогресування захворювання.

 

 • Пародонтоз і пародонтит

   

  Чи можна уникнути видалення зубів? Коли можна не видаляти? Як відбувається видалення зубів? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

  Фахівці клініки Vitasan в Одесі завжди нагадують своїм клієнтам про необхідність регулярного виконання процедури професійної гігієни порожнини рота. Рекомендовано також проходити своєчасний огляд у стоматолога. Це допоможе призупинити процес прогресування пародонтозу, а також не допустити розвиток гінгівіту, який завжди ускладнює перебіг основного захворювання.

 

 • Травма

  До травм відносяться удари, вивихи, переломи зубів. Рішення про збереження зуба приймається в разі відсутності ускладнень, а також можливості його самовідновлення без застосування будь-яких ліків, або за допомогою реставраційного лікування.

А якщо не видалити?

Своєчасно не виконане видалення при наявності показань, може принести не мало клопоту для пацієнта. Ускладнення можуть бути пов'язані з руйнуванням зубів поруч, порушенням прикусу, деформації кістки щелепи, розвитком таких захворювань як гайморит, остеомієліт (гниття кістки), флегмона та ін. Якщо Ви сумніваєтеся в необхідності виконання даної стоматологічної маніпуляції, поцікавтеся у лікаря про наслідки, викликаних відмовою від хірургічного втручання.

Як відбувається видалення зубів?

Процедура видалення проводиться за допомогою спеціальних інструментів: хірургічних щипців та елеваторів. Існує багато різновидів даних інструментів. Вони класифікуються залежно від видаленого зуба і місця його розташування. Операція виконується найчастіше під місцевою анестезією, завдяки чому пацієнт абсолютно не відчуває болю під час роботи лікаря. При необхідності можливе проведення операції під загальним наркозом.

Регулярні огляди у стоматолога допоможуть на довго зберегти здоров'я Вашої посмішки!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти