Від чого залежить колір зубів

Колір зубів є індивідуальною особливістю кожної людини. Він залежить від цілого ряду чинників, таких як вік, спадковість, спосіб життя, тип харчування, структура зуба, загальний стан здоров'я і багатьох інших. Сьогодні люди в Одесі все частіше хочуть стати володарями білосніжних усмішок. Це бажання підсвідомо нав'язують нам обкладинки глянцевих журналів і екрани телевізорів. Однак таке забарвлення не є природним і природним. У зубних лікарів існує навіть спеціальна колірна шкала для відбілювання: від звичайного білого - до яскраво-білого з сіруватим або блакитним відтінком. Давайте ж розберемося від чого залежить колір Вашої посмішки?

Давайте ж розберемося від чого залежить колір Вашої посмішки?

Головним фактором, що визначає забарвлення зуба, є його будова. Нагадаємо, що емаль - найтвердіша тканина в нашому організмі, під нею розташована менш міцна тканина - дентин, а далі вже розташовується порожнину з безліччю нервів і судин. Кожна людина має трохи різну товщину твердих тканин. Чим товстіший шар емалі - тим його колір буде виглядати білішим, а чим тонше - тим він буде жовтіше. Так само у кожної людини різна ступінь прозорості зуба, а відтінок може бути від блідо блакитного до сірого.

Ще один момент, що впливає на природне забарвлення - вік людини. Найчастіше зуби молодих людей більш світлі і прозорі, а з віком, емаль трохи стирається і крізь її вже більш тонкий шар просвічується жовтуватий дентин.

Важливий також спосіб життя людини. Всім відомо, що куріння і надмірне вживання кави і чаю негативно впливають на Вашу посмішку. Пігменти забарвлюють емаль, і вона стає менш естетичної, темної і жовтою.

Сьогодні сучасна стоматологія пропонує широкий спектр послуг, однак відбілювання залишається однією з найбільш затребуваних. У клініці «Vitasan» в Одесі ми пропонуємо нашим пацієнтам відновити природний колір зубів, а так само підібрати спосіб відбілювання, в залежності від бажаного результату.

Від чого залежить колір зубів? Хочете відновити гарний колір зубів? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Для відбілювання ми пропонуємо своїм пацієнтам найбільш комфортний і дбайливий спосіб - домашнє відбілювання.

Для пацієнта виготовляються індивідуальні капи, куди він в домашніх умовах вносить спеціальний відбілюючий гель. Його стоматолог підбирає залежно від того, якого кольору хоче домогтися пацієнт, а так само від його персональних особливостей. Ефект проявляється вже після третього сеансу.

Для відновлення природного кольору досить провести процедуру професійної гігієни порожнини рота. Сеанс профгігієни необхідно виконувати не рідше ніж раз на півроку.

Фахівці клініки «Vitasan» в Одесі завжди допомагають своїм клієнтам максимально безпечно домогтися ефекту ідеальної сяючою посмішки і зберегти її здоровою на довгі роки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

Другие статьи

 • Відсутність зуба: які наслідки?

  Відсутність зуба або навіть всіх зубів, дуже актуальна і серйозна ...

   
 • Чи можна уникнути видалення зубів?

  Жодна, навіть найякісніша і висококласна методика протезування, не ...

   
 • Болять зуби від солодкого

  Біль в зубах може бути наслідком багатьох проблем , одна з ...

   
 • Лікування зубів при грудному вигодовуванні

  Багато жінки-годувальниці цікавляться у наших стоматологів, як проходить лікування зубів ...

   
 • Зубний біль: як зняти гострий зубний біль, зубний біль при вагітності

  Зубний біль може з'явитися в порожнині рота через контакт з ...

   
 • Причини болю щелепи після лікування зуба

  Досить часто пацієнти стикаються з болем в щелепи, ...

Зворотний дзвінок