Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Перфорація кореня іншими словами це прокол створений штучно під час лікування кореневих каналів. В результаті з'являється повідомлення між кореневим каналом і тканинами, що оточують зуб.

Розрізняють декілька видів перфорацій:

  • В області біфуркації (розгалуження) коренів
  • У середній частині
  • В області верхівки

Перфорація зуба є ускладненням при лікуванні кореневих каналів. Найчастіше вона з'являється внаслідок необережних або неправильних дій стоматолога. Найбільш часто прорив може виникнути в зубі з сильно викривленими кореневими каналами, або якщо просвіт каналу надто звужений.

Лікування кореневих каналів вимагає високої кваліфікації лікаря, а також наявності високоякісного обладнання та інструментарію. Дуже часто патологічні отвори виникають тоді, коли стоматолог працює досить зношеними або невідповідними для даного кореневого каналу інструментами.

Однак навіть якщо сталося подібне ускладнення, важливо зуміти правильно закрити отвір. Вчасно не закрита перфорація або закриття її неналежним чином значно знижує прогноз такого зуба. Незабаром його доведеться видалити.

Існує безліч методик і матеріалів для закриття перфорацій. Стоматолога залишається тільки правильно вирішити проблему, щоб врятувати зуб пацієнтові.

Що таке перпорація кореня? Як же розпізнати перфорацію кореня? Як розрізнити вид? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Як же розпізнати перфорацію кореня?

Для досвідченого стоматолога це не складе труднощів. Найчастіше в такій ситуації з кореневого каналу різко починається кровотеча, яке дуже складно зупинити, лікар раптом як би виявляє додатковий канал (що є насправді проривом), також у пацієнта можуть початися ниючі болі. Для уточнення діагнозу необхідно зробити рентген, на якому чітко буде видно прорив.

Якщо ж дантист вирішив не повідомляти про свою помилку клієнту, то, на жаль, сам пацієнт не зможе визначити, що тепер корінь отримав повідомлення з тканинами, що оточують зуб. Симптомами можуть бути ниючі болі в зубі, виникнення набряклості ясен над ним, однак ці симптоми характерні і для багатьох інших стоматологічних проблем.

У клініці стоматології «Vitasan» в Одесі наші фахівці приділяють велику увагу лікуванню кореневих каналів. Багаторічний досвід, висококласне німецьке обладнання, нові інструменти для роботи в кореневих каналів для кожного пацієнта і постійне підвищення кваліфікації в Україні та за кордоном, допомагають нашим докторам максимально знизити ризик виникнення лікарських помилок під час прийому. Інноваційний Ендомотор фірми Sirona (Німеччина) для очищення кореневих каналів має безліч вбудованих датчиків, які безперервно контролюють розташування файлу в каналі, що мінімізує ризик його прориву.

Пам'ятайте, що якісне ендодонтичне лікування є запорукою довголіття Вашої сяючою посмішки!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти