Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Зафіксований на постійний цемент зубний міст може бути знятий тільки лікарем стоматологом. Однак іноді трапляється так, що ці конструкції злітають. Чому це відбувається і як правильно вчинити якщо у Вас злетів зубний міст ми розповімо в цій статті.

Яка причина випадання моста?

Неправильний розподіл жувального навантаження під час жування

При плануванні лікування лікар повинен враховувати силу жувального навантаження і біомеханіку. Далі виконується зубне протезування за допомогою тієї чи іншої конструкції. Якщо ж варіант протезування обраний неправильно, то з часом це призведе до серйозних наслідків починаючи від банальної расфіксаціі конструкції, закінчуючи втратою зубів.

Неправильна підготовка опорних зубів до протезування

Зуби, які є опорою моста, повинні знайти певну форму, а їх стінки обов'язково повинні бути паралельні. В іншому випадку, в подальшому форма зуба і зафіксованої на нього коронки НЕ будуть ідеально відповідати, зубний протез почне хитатися і з часом випаде.

Порушення протоколу фіксації

Перед фіксацією мостоподібного зубного протеза лікар повинен послідовно обробити коронку зуба і протез спеціальними стоматологічними засобами. Якщо послідовність виконана неправильно, або не виконана в повному обсязі, тривалість носіння такого зубного протеза під питанням.

Використання неякісних матеріалів

Використання неякісного цементу для постійної фіксації або застосування прострочених матеріалів також призводить до того, що конструкція не протримається довго.

Недотримання правил гігієни порожнини рота

Скупчення великої кількості каменю та нальоту в порожнині рота це той момент, через який часто відбувається передчасне руйнування опорних зубів і, відповідно, розфіксацію незнімних конструкцій. Фахівці клініки Vitasan в Одесі рекомендують своїм пацієнтам послуги професійної гігієни порожнини рота. Регулярне виконання чистки в стоматологічному кріслі є прекрасною профілактикою карієсу і захворювань ясен. Після проведення протезування послуга профгігієни обов'язково повинна виконуватися регулярно у встановлені лікуючим стоматологом інтервали часу. Так незнімні конструкції прослужать Вам набагато довше. Ми не гарантуємо довговічність ортопедичних конструкцій, якщо пацієнт нехтує гігієною порожнини рота.

Яка причина випадання моста? Що робити якщо міст випав? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Что делать если мост выпал?

Якщо у вас відбулася розфіксацію зубного протеза, ми рекомендуємо звернутися до лікаря-стоматолога, який виконував протезування. Доктор повинен з'ясувати причину, по якій це відбулося, щоб залишити подальший план лікування. Не намагайтеся самостійно зафіксувати міст на його колишнє місце, складіть протез в коробочку, щоб не втратити і була можливість показати його лікаря.

Досвідчені фахівці стоматологічної клініки Vitasan виконують якісне і надійне протезування з гарантією. У нас Ви зможете раз і назавжди забути про проблему расфіксаціі зубних протезів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти