Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ви коли-небудь замислювалися про те, чому все так бояться стоматолога? Насправді, головний страх всіх пацієнтів не сам стоматолог, все бояться болю під час процедури лікування зубів. Цей вид страху отримав навіть свою назву - дентофобія. Які бувають способи знеболювання і що таке седация в стоматології читайте в даній статті.

У багатьох похід до стоматолога це травма дитинства, коли виривали зуб без анестезії або намагалися лікувати карієс «без уколу». Але ж уже давно пацієнт не відчуває болю на прийомі у стоматолога. З появою сучасних анестетиків пацієнт може розслабитися в кріслі у стоматолога і не думати про біль.

Види анестезії, найбільш часто вживаних в стоматології:

Аплікаційна

На поверхню ясна наноситься знеболюючий гель, дія якого поширюється тільки на слизову оболонку, зуб при цьому не знеболюється.

Інфільтраційна

Являє собою введення знеболюючої речовини в проекцію знеболюючі зуба. Найбільш часто використовуваний спосіб знеболення.

Провідникова

Застосовується в тому випадку, коли інфільтраційне знеболення не ефективно, або необхідно знеболити багато зубів одночасно, тому що вона впливає на весь нерв.

Інгаляційна

Які види седації застосовують стоматологи нашої клініки? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Тут розрізняють два поняття: седація і наркоз.

  1. Седація

    Седация являє собою введення в організм седативного (розслабляючого) препарату, що викликає сон легкого ступеня - поверхневий. Можливо введення препаратів внутрішньовенно або інгаляційним способом за допомогою закису азоту або, як її ще називають, звеселяючий газ. Метод седації за допомогою звеселяючого газу слабо поширений серед стоматологічних клінік Одеси, тому що для його проведення необхідна присутність в клініці штатного анестезіолога. Крім цього, цей вид седації незручний для багатьох пацієнтів, тому що людина буде відчувати стан запаморочення і легкої ейфорії від звеселяючого газу ще кілька годин після закінчення лікування, що заважає, наприклад, відразу після прийому повернутися на роботу.

  2. Наркоз

    Наркоз, на відміну від седації, вводить людину в глибокий сон і повністю відключає свідомість. Під час наркозу пацієнт буде спати тільки під контролем анестезіолога. Ця процедура має безліч протипоказань і певних досліджень, щодо загального стану здоров'я пацієнта, тому використовувати її можна лише в разі крайньої необхідності.

У клініці стоматології «Vitasan» в Одесі лікарі виконують аплікаційної, інфільтраційне і провідникове знеболювання. Ми використовуємо тільки оригінальні і високоякісні препарати, що забезпечує прекрасний знеболюючий ефект без шкоди здоров'ю.

Наші пацієнти давно забули про дентофобія і тепер з радістю піклуються про здоров'я своїх зубів з нами.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти