Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Чищення зубів у стоматолога - це дуже важлива профілактична процедура в стоматології. Дана послуга дозволяє очистити поверхню зубів від м'яких і твердих відкладень, а також видалити харчові пігменти. Кожна клініка стоматології пропонує різні методики проведення чистки, проте не всі вони є ефективними. Дану статтю підготували лікарі стоматологічного-центру Vitasan для своїх пацієнтів, щоб допомогти їм розібратися, як роблю чистка зубів стоматолог нашої клініки.

Методика проведення чистки зубів у стоматолога

Сучасна стоматологія пропонує безліч різних методик для виконання сеансу профгігієни, однак останні наукові дослідження доводять їх відносну неефективність. Апарат Air-Flow під тиском розпорошує дрібний пісок з водою, знімаючи при цьому м'який наліт. Доведено, що емаль, яка була піддана такій очищення, дряпається, порушується її природна гладкість, внаслідок чого, зуби ще більше стають схильні до накопичення пігментів. Пацієнт буде змушений частіше виконувати чистку зубів. Це, безумовно, плюс для стоматологічних кабінетів, але плюс чи для пацієнта? ...

У клініці чистка зубів Одеса Vitasan виконується в кілька етапів.

На першому этапі:

Стоматолог видаляє зубний камінь за допомогою ультразвуку. Камінь дуже згубно впливає на ясна, викликаючи її запалення і набряк. Чищення зубів ультразвуком - це найбезпечніший і в той же час самий ефективний спосіб видалення каменя. Кожен наш кабінет оснащений ультразвуковими апаратами відомих світових виробників: фірми Sirona (Німеччина), а також EMS (Швейцарія). Наші ультразвукові апарати не потребують додаткової реклами, їх якість перевірена роками і підтверджене світовим визнанням. Наявність дорогого устаткування для виконання процедури гігієни вкрай важливо. За допомогою ультразвукових коливань камінь відколюється від поверхні емалі, не порушуючи її цілісність. Дешеві апарати видають погано контрольовані коливання, які разом з каменем відколюють частки зуба. Тепер легко можна зрозуміти чому чистка зубів Одеса ціна ультразвукової чистки в деяких стоматологів низька. Чудес не буває: низька ціна - дешевий апарат - відколи на емалі.

На другому етапі:

Після зняття каменю гігієніст виконує процедуру очищення зубів від м'якого нальоту і їх полірування, а також виконує очистку міжзубних проміжків за допомогою ручних скалером.

Очищення і полірування виконується за допомогою щіточок різного діаметру і форм, які одягаються на стоматологічний наконечник. У доповненні з професійними пастами можна добитися відмінного результату білосніжної усмішки. До складу професійних паст входять спеціальні речовини, що розчиняють стійкі пігменти. Зуби знову знаходять свій природний білий колір.

Для видалення каменя і нальоту з важкодоступних міжзубних проміжків ми використовуємо ручні скалери. Ці інструменти мають дуже гострий, ріжучий поверхню, завдяки чому з легкістю знімають навіть найстійкіший камінь. Зуб при цьому не травмується.

Третій етап:

Після завершення процедури очищення зубів стоматолог навчає пацієнта правильній техніці гігієни в домашніх умовах. Ми допомагаємо нашим клієнтам індивідуально підібрати всі засоби по гігієнічному догляду за зубами, і, якщо це необхідно, підбираємо ополіскувач. Ополіскувачі, йоржики, іригатори і т.д. відносяться до додаткових засобів по догляду за порожниною рота, тому застосовуються тільки в разі, якщо це дійсно потрібно. На завершення свого прийому стоматолог рекомендує пацієнту повторити сеанс чищення зубів через певний період часу. Інтервали між чистками визначає тільки лікар, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта. Загальна рекомендація виконання чистки 1 раз в 6 місяців підходить не всім пацієнтам.

Вам потрібна професійна чистка? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Коли і кому необхідна професійна чистка?

Ми рекомендуємо регулярно спостерігатися і проходити процедуру чищення зубів у стоматолога. Це допоможе попередити багато захворювань порожнини рота на ранніх стадіях, не допустивши ускладнень. Крім того, в ході контрольного огляду стоматолог може бути вчасно виявлені проблеми в порожнині рота. Дана процедура є прекрасною профілактикою карієсу, гінгівіту і пародонтиту. Професійне чищення - це послуга, яка не має протипоказань, тому її можна виконувати всім без винятку.

Особливо важливо виконувати чистку підліткам і вагітним жінкам. У період перехідного віку часто може спостерігатися поява запалення ясен. Під час вагітності також відбуваються серйозні гормональні зміни, які можуть спровокувати проблеми з зубами і яснами. Якісний гігієнічний догляд за зубами в цей період допоможе не допустити серйозних стоматологічних проблем.

Важливо регулярно виконувати чистку, якщо є брекети або знімні, а також не знімні ортопедичні конструкції (протези, коронки, мости, вкладки і т.д.). Скупчення каменю і нальоту навколо них негативно впливає на довговічність таких робіт, а також стимулює розвиток карієсу.

Ми завжди раді бачити Вас в нашій клініці!
Бережіть своє здоров'я!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти