Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Запорукою успішного лікування є якісна діагностика. Правильно поставлений діагноз становить 90% успіху подальшої терапії. Сучасні діагностичні апарати сьогодні значно спрощують роботу лікаря, а також допомагають уникнути непередбачених ситуацій в процесі роботи.

Сучасні методи дослідження на консультації у стоматолога

На жаль, багато пацієнтів поспішають відвідати клініку стоматології, яка пропонує безкоштовну консультацію своїм клієнтам. Однак під час такого прийому «безкоштовно» лікар не може провести якісне дослідження на дорогому обладнанні. У підсумку візит до стоматолога обмежується бесідою про те, як важливо лікувати зуби і рекомендаціями не затягувати з терапією. Про застосування передових технологій мова не йде.

У клініці Vitasan в Одесі першим етапом терапії завжди є консультація. У цей день лікар проводить всі необхідні діагностичні заходи для того, щоб грамотно виконати планування лікування не загубивши жодної важливої ​​деталі.

Методи діагностики на консультації в клініці Vitasan

 1. Збір анамнезу та огляд із застосуванням внутрішньоротової мікрокамери

 2. Первинний огляд

  Доктор вислуховує скарги пацієнта, якщо такі є, а також проводить ретельне опитування про стан здоров'я, перенесених і супутніх захворюваннях. Далі лікар виконує первинний огляд стану ротової порожнини, визначає характер змикання зубів і звертає увагу на ступінь ефективності жування. На цьому етапі важливу роль відіграє застосування внутрішньоротової макрокамери, яка фіксує зображення в порожнині рота. Фотографії автоматично виводяться на монітор і зберігаються в базі даних клініки. Таким чином клієнт може брати активну участь в роботі.

 3. Ортопантомограмма і прицільна рентгенографія з радіовізіографи

 4. Зацікавили методи діагностики на консультації в клініці Vitasan? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

  На наступному етапі пропонується виконати панорамний знімок обох щелеп

  На наступному етапі пропонується виконати Дослідження проводиться за допомогою ортопантомографа. Це складний апарат, який за допомогою мікродози рентгенівського випромінювання сканує зубощелепної систему людини. Технологія радиовизиографа дозволяє моментально трансформувати отримані дані в цифровий вигляд і відображати знімок у вигляді зображення на моніторі. Завдяки цим дослідженням відразу відображається стан всієї зубощелепної системи. Таке оглядове дослідження дозволяє поставити точний діагноз і забезпечує якісне та своєчасне подальше лікування. Застосовується у всіх сферах стоматології, в тому числі і в хірургії.

  Прицільний рентген з радіовізіографи - це апарат, що дозволяє виконати рентгенографію 1-2х зубів поруч. Результат дослідження моментально з'являється на моніторі у вигляді зображення. Дане дослідження застосовується для уточнення діагнозу і особливо важливо в терапії періодонтіта.панорамний знімок обох щелеп

 5. Зняття діагностичних відбитків

   

  Етап необхідний для клієнтів, які потребують протезування, а так само в разі складного прикусу, для правильної його діагностики. Доктор за допомогою спеціального оттискного матеріалу знімає зліпки обох щелеп і передає їх в зуботехническую лабораторію, де виконується виливок моделей з гіпсу. Отримані моделі допомагають лікареві ретельно вивчити стан зубощелепної системи пацієнта і скласти грамотний план лікування.

 6. Комп'ютерна томографія

  Це найбільш точний метод дослідження в стоматології на сьогоднішній день. Комп'ютерний томограф виконує пошарове сканування тканин, створюючи тривимірне зображення. Даний вид діагностики не є обов'язковим і призначається за наявності показань. Найчастіше клієнт направляється на тривимірне дослідження, якщо потрібно хірургія.

  Технології не стоять на місці, діагностичне обладнання в сфері стоматології постійно оновлюється і покращується, що дає лікарям можливість отримати ще більше інформації про стан зубощелепної системи. У клініці Vitasan в Одесі ми здійснюємо повну діагностику стану здоров'я зубів наших пацієнтів перед тим як приступити до роботи. Використання передового устаткування дозволяє звести до мінімуму можливість виникнення ускладнень і непередбачених ситуацій в ході роботи. Не відкладайте своє здоров'я на завтра. Запишіться на консультацію в стоматологічну клініку Vitasan і Ви будете впевнені, що Ваше здоров'я в надійних руках.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти