Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Патології зубощелепної системи сьогодні як ніколи набирають обертів. Все частіше доводиться видаляти здорові зуби через різке прогресування пародонтозу. Однак, на жаль, практично завжди доводиться видаляти зуб у випадках запущених патологічних процесів в них. Довгий відтягування рішення стоматологічної проблеми призводить до того, що лікар вже не в силах зробити відновлення зуба і відправляє пацієнта до хірурга. Коли хірург виконав свою роботу, ми з радістю викидаємо видалені зуби і проблема вирішена! Але насправді, справжня проблема виникає якраз саме після видалення зуба. Місце, що звільнилося в щелепи необхідно замістити для попередження розвитку незворотних патологічних змін в зубощелепної системі. На сьогоднішній день відомо 2 методу заміщення: імплантація титанового кореня з подальшим протезуванням штучною коронкою та виготовлення мостовидного протеза. Головним недоліком мостовидного протеза є необхідність «обточування» здорових зубів поруч. В цьому плані імплантація має явну перевагу, адже на місце видаленого зуба хірург імплантує титановий штучний корінь, що не задіюючи при цьому сусідні зуби. Однак найголовніша проблема залишається не вирішеною - атрофія кістки в області відсутнього зуба все ж відбувається, хоч і в меншому ступені, ніж при протезуванні мостовидні протезом.

Новини сучасної науки

Наука не стоїть на місці, тому такий довгоочікуваний третій варіант заміщення відсутнього зуба тепер дуже близький до реальності - це вирощування зубів. Зовсім недавно японські вчені зуміли провести вирощування нового зуба зі стовбурових клітин мишей і в подальшому імплантували його в щелепу одномісячного мишеняти. Експеримент закінчився успішно: новий повноцінний зуб прекрасно прижився без ознак відторгнення і запалення! Технологія вирощування зуба полягає у виділенні кількох типів власних стовбурових клітин у пацієнта з подальшим їх приміщенням в спеціальний живильний розчин. У живильному середовищі відбувається формування зубів.

Чим же відрізняється зуб, вирощений в пробірці?

Чи можливо виростити зуб? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз..

Сучасні методи вирощування зубів дозволяють створити абсолютно нормальну здорову копію звичайного зуба. У ньому присутні всі ті ж тканини і судини. Саме з цієї причини вчені так зацікавлені вирощуванням нових зубів. За попередніми прогнозами, вже до 2030 року вирощування зубів в стоматології стане цілком доступною послугою. Однак головне питання - це ціна такої процедури. Сьогодні однією з найбільш дорогих стоматологічних послуг є імплантація. Але якою буде ціна вирощування зубів? Інформація з цього приводу поки недоступна, але безсумнівно це буде в десятки разів дорожче звичної нам імплантації і дозволити таку послугу собі зможе далеко не кожен.
Сьогодні вчені всього світу розробляють нові методики вирощування зубів для того, щоб ця процедура була доступнішою. Нам залишається тільки чекати і в той же час не нехтувати здоров'ям своїх зубів.
Ми не перестаємо нагадати своїм пацієнтам на скільки важливо лікування карієсу на ранніх етапах. Це дозволить уникнути серйозних ускладнень і навіть видалення зуба! Лікування карієсу в клініці стоматології Vitasan в Одесі виробляють досвідчені фахівці, застосовуючи найсучасніше і дороге устаткування і матеріали провідних світових виробників. У нашій клініці в Одесі Ви отримаєте якісне лікування зубів з довгостроковою гарантією якості.

Будьте уважні до своїх зубів, і вони віддячать Вас здоров'ям!

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти