Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Зубний біль може з'явитися в порожнині рота через контакт з холодом, теплом, солодкими харчовими продуктами або напоями, а так само при чищенні зубною щіткою. Зубний біль, як правило, виникає через карієс або отриманих ускладнень, таких як абсцес (бактеріальна інфекція, яка накопичується в м'якій пульпи зуба) або пульпіт (запалення внутрішніх тканин зуба).

При зубному болю необхідно звернутися в стоматологічну клініку Vitasan, так як симптоми захворювань зубів і порожнини рота можуть привести до пошкодження зуба. Зубний біль може прогресувати в ретроорбітальние головні болі, біль в ділянці обличчя, біль під язиком, лихоманку.

У клініці Vitasan з усією професійністю подбають кваліфіковані фахівці про здоров'я Ваших зубів, а так само допоможуть позбутися від дискомфорту і болю в Вашої порожнини рота.

Лікар-стоматолог обстежують порожнину рота на наявність запалення ясен і карієсу. З усією професійністю підійде до Вашої проблеми і проконсультує Вас. І чим раніше почати лікування хворих зубів, тим простіше і дешевше їх вилікувати. Тому при наявності зубного болю рекомендуємо відразу ж звернутися до лікаря.

Зубная боль

Гостра зубна біль

Зубний біль буває різна. Основні причини, по якій може виникнути гостра і сильний зубний біль:

  • Карієс
  • Пульпіт або біль зубного нерва
  • Передонтит
  • Травми, тріщини і відколи
  • Інфекційні процеси.

Як зняти гострий зубний біль

Що робити і як зняти гострий зубний біль? Терміново йти до лікаря-стоматолога! У деяких випадках на деякий час гострий зубний біль може зняти лід. Прикладіть лід до щоки, з боку якої болить зуб.

Не рекомендується до каріозної порожнини прикладати знеболюючі засоби, а так само спиртовмісні препарати! Це може привести до подразнення нерва і опіку ясна.

Зубний біль набагато ефективніше знімається тільки в умовах стоматологічного кабінету. У стоматологічній клініці Vitasan буде проведена повноцінна діагностика і буде призначено правильне лікування. Ми завжди намагаємося в першу чергу врятувати зуб, а не відразу виривати хворий зуб.

Вас турбує зубний біль? Або може Ви вагітна у Вас болять зуби і Ви не знаєте, що робити? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Зубная біль під пломбою

Промбірованіе зуба - це один з НЕ легких процесів в стоматологічному кабінеті. Через невелику кількість часу після пломбування зуба можуть простежуватися неприємні відчуття. Якщо зуб Вас турбує через кілька годин після пломбування - не варто бити тривогу і переживати, тому що на зуб відбувалося тиск. Якщо через добу зубний біль під пломбою ще турбує - скоріш за все, що під пломбою пішов запальний процес. Такий стан свідчить про те, що розвиток карієсу не зупинилася і слід звернутися до фахівця.

Звернули увагу, якщо крім больових відчуттів додалося почервоніння - можливо це алергія на якісь зі стоматологічних матеріалів. Так само біль під пломбою може бути повторно розвиваються карієсом, щоб обійти це стороною - дуже важливо серйозно поставитися до гігієни порожнини рота. У таких випадках зверніться до стоматолога. Стоматолог уважно оглядає порожнину рота і робить знімок хворого зуба. Такий підхід допомагає лікарю з'ясувати причину проблеми зуба і підбере Вам індивідуальний метод лікування.

Зубний біль при вагітності

Якщо при плануванні народження дитини порожнину рота майбутньої жінки була сонірована до її зачаття, то зуби можуть протягом усіх дев'яти місяців залишатися повністю здоровими. Але і так само в деяких випадках стан зубів залежить від здоров'я майбутньої мами і її спадковості. Але що б повністю виключити хвороба зубів під час вагітності рекомендуємо відвідати лікаря в середині терміну вагітності. Навіть якщо вагітну жінку нічого не турбує. Такий візит дозволяє пройти обстеження і виявити проблеми на ранній стадії і уникнути застосування зайвих препаратів.

Вагітність - стрес для організму майбутньої мами, який по-своєму впливає на порожнину рота. Якщо відсутня санація, можливо подрібнення і випадання зубів, а ясна можуть кровоточити.

Зубний біль при вагітності - психотравмуючий фактор для вагітної жінки призводить до викиду гормонів, а гармонь негативно впливають на внутрішньоутробний розвиток дитини.

Перед відвідуванням стоматологічного кабінету жінка повинна обов'язково повідомити лікаря про її положенні і на якому вона терміні, тому що по цій інформації фахівець прийме дуже вдалий лікування в Вашому положенні.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти