Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Зубні протези на присосках

Зубні протези на присосках це знімні ортопедичні конструкції, які виготовлені з еластичного матеріалу, що дозволяє точно відтворити рельєф ясен. При установці протеза в порожнину рота між ним і слизовою оболонкою порожнини рота утворюється ефект вакууму. Так і відбувається «присмоктування».

Зубні протези без неба на присосках або з перекриттям неба застосовуються при адентії (повна відсутність зубів) і при частковій втраті зубів. При установці протези закріплюють, використовуючи присмоктуються ефект. Для фіксації конструкції додатково можна застосовувати спеціальні медичні засоби, що продаються в аптеках. Завдяки їм здійснюється додаткова фіксація протезів на щелепи.

Види матеріалів протезів на присосках:

  • Акрил

Цей вид пластмаси дозволяє створити продукт, який найкраще максимально точно повторює зовнішній вигляд ясен і неба. Однак акрил має властивість викликати алергічну реакцію і відрізняється пористою структурою. Це погіршує гігієну зубного протеза на присосках, стає причиною неприємного запаху з рота, а іноді і виникнення запальних процесів.

  • Нейлон

Матеріал більш еластичний і краще присмоктується. Він добре витримує високі навантаження, не викликає алергію і не травмує ясна

  • Поліуретан

Гідність цього матеріалу - нульова гігроскопічність: він не вбирає і не утримує в собі вологу. З такими протезами на присосках появу неприємного запаху виключено. Поліуретан добре присмоктується і не травмує слизові під час жування.

Показання:

  1. Зубний протез на присосках рекомендується встановлювати тим, у кого повністю або частково відсутні зуби.
  2. Неможливість протезування за допомогою зубних імплантатів. Причиною може бути наявність протипоказань до процедури.
  3. Знімний протез часто використовується в якості тимчасової конструкції в процесі протезування зубів за допомогою імплантатів.
  4. Якісно виготовлена вставна щелепа може бути використана навіть при раку порожнини рота, який спровокував деструкцію ясен, кістки щелепи.

Створені за інноваційними технологіями зуби на присосках виглядають природно, що грає важливу роль для пацієнтів, які звертають увагу на естетичні якості встановленого вироби. Ніхто й гадки не допустить, що зуби вставні. Внаслідок появи нових технологій в сфері обробки пластмас, а також створення нових видів пластмас у конструкцій на присосках термін служби став тривалішим, ніж у їх попередників. Такі протези відрізняються легкістю, гнучкістю і м'якістю. Їх практично неможливо зламати, адже вони дуже міцні.

Відсутні кілька зубів? Ми повернемо Вам гарну посмішку НЕ затягівайе з візитом до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Гідності й недоліки

Зубні протези на присосках ефективно вирішують проблему повної відсутності зубів. Для їх установки немає необхідності обточувати зуби, що залишилися: еластична частина ортопедичної конструкції щільно їх охоплює і при цьому не пошкоджує емаль. Важливим плюсом таких протезів є короткий термін їх виготовлення: буквально за один тиждень можна отримати повний знімний протез на всю щелепу.

Важливе значення - доступні ціни на зубні протези на присосках. Однак у них є і недолік. Це ненадійне кріплення до нижньої щелепи, якщо відсутні рідні зуби. На нижній щелепі рухома слизова оболонка і безліч вуздечок, все це заважає хорошій фіксації. Використання спеціальних гелів для протезів трохи покращують якість фіксації, проте не вирішують проблему повністю.

Ще одним недоліком є ​​необхідність періодичної заміни протезів в зв'язку з тим, що основним його матеріалом є пластмаса. При тривалому використанні протеза пориста пластмаса може стати причиною неприємного запаху з рота і появи запалення ясен.

Установка і термін служби

Фахівці клініки Vitasan в Одесі мають великий досвід в роботі зі знімними протезами. Застосовуючи висококласне діагностичне обладнання, ми забезпечуємо своїм пацієнтам грамотний вибір конструкції і її конфігурації в залежності від вихідної клінічної ситуації в порожнині рота. Наші протези виготовляються в одній з кращих зуботехнічної лабораторії Одеси. Тому протез, зроблений в клініці Vitasan - це гарантія використання в протезі висококласних сучасних матеріалів і 100% контроль якості всіх використовуваних матеріалів в конструкції.

Зубні протези на присосках виготовляються в лабораторії по зліпкам щелеп. Відшліфоване і відполіроване виріб приміряється пацієнтом і при необхідності коригується. Якщо все в порядку, конструкція фіксується в порожнині рота. Термін служби залежить від матеріалу і ретельності догляду. Зазвичай він становить 3-5 років.

Відсутні кілька зубів? Ми повернемо Вам гарну посмішку НЕ затягівайе з візитом до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти