Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Тривала відсутність в щелепної кістки зубів призводить до її атрофії. Імплантація зубів, будучи альтернативою стоматологічної процедури протезування, має цілий ряд переваг. Так, з її допомогою можна провести відновлення втраченого зуба, не вдаючись до обтачиванию сусідніх зубів. У складних випадках імплантат може виступати в якості опори для незнімного протеза, дозволяючи протезувати повністю беззубу щелепу. Імплантат сприяє зниженню навантаження на сусідні зуби, а, отже, і їх збереженню. Протези, поставлені на імплантати, більш довговічні, ніж звичайні протези. Штучний зуб виглядає, відчувається і функціонує так само, як натуральний здоровий зуб.

Особливості імплантації зубів

Завдяки застосуванню в стоматології останніх досягнень наукової і технічної думки, імплантація втрачених зубів дає чудові результати при порівняно невеликих витратах часу і коштів. В результаті якісно проведеної імплантації виходять зуби, не тільки візуально відрізнити від справжніх, але володіють більш високою якістю.

У тих випадках, коли імплантація зубів необхідна, попередньо проводять докладний обстеження всієї ротової порожнини. Основою для імплантату служить титановий гвинт, який вводять в щелепу. На нього насаджують штучну коронку.

Сьогодні зубні протези на імплантатах служать до 25 років. Якщо штучна коронка з якої-небудь причини поламається, її можна легко замінити, оскільки для виготовлення повторного протеза і його встановлення не потрібно багато часу. Внутрішньокістковий імплантати відрізняються різноманітністю форм: гвинт, пластина циліндр та ін. Виготовляються імплантати з високоякісних біоінертних матеріалів, що не викликає роздратування оточуючих зуби тканин. Імплантат являє собою штучну заміну кореня зуба. Кісткова тканина щелепи практично зростається з імплантатом і утворює міцну основу для всієї ортопедичної конструкції. Імплантат використовують для заміщення одного відсутнього зуба, або декількох зубів. Якщо пацієнту потрібно провести лікування зубів, він не переносить матеріал або конструкцію імплантату, то імплантацію зубів слід відкласти і провести додаткові дослідження для прийняття остаточного рішення. Існує ще ряд протипоказань для імплантації зубів, які обговорюються з лікарем при первинному огляді. У разі неможливості встановити імплантати необхідно провести протезування зубів іншим способом.

Якісне протезування зубів

Протезування зубів - одна з найстаріших і поширених стоматологічних процедур. Зубні протези являють собою стоматологічні конструкції, що дозволяють відновити зовнішній вигляд і основні функції зубів (одного або декількох), а також всього зубного ряду.

Незважаючи на те, що до зубних протезів доводиться звикати, і вони не можуть повністю замінити природні зуби, але сучасне протезування зубів забезпечує:

  • природний зовнішній вигляд протезів
  • відновлення основних функцій зуба
  • відсутність відчуття дискомфорту

На сьогоднішній день є величезний вибір якісних зубних протезів, серед яких фахівець може підібрати саме те, що потрібно конкретному клієнтові відповідно до його стоматологічними проблемами і фінансовими можливостями.

При протезуванні зубів використовують дві групи протезів: знімні і незнімні. Кожна з них має свої показання до застосування і має в зв'язку з цим певними особливостями. Встановлення незнімних протезів може поєднуватися з процедурою імплантації зубів.

Чи потрібна Вам імплантація зубів, протезування та лікування? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Комфортне лікування зубів

Незважаючи на великі досягнення стоматології в області протезування зубів, все-таки необхідно докладати всіх зусиль до збереження зубів, які дала нам природа. У сучасних стоматологів є всі можливості провести якісне лікування зубів і врятувати людину від зубних хвороб, через які ще зовсім недавно років до сорока він втрачав половину зубів і був змушений замінювати їх зубними протезами. Тепер сучасні технології відсувають протезування за планку пенсійного віку.

Той факт, що люди стали уважніше ставитися до здоров'я своїх зубів, їх зовнішнім виглядом, своєчасному лікуванню - данина підвищенню якості життя, її ритму. Успішна людина просто не може дозволити собі зневажливе ставлення до зовнішності, а, значить, і станом зубів.

Ні для кого не секрет, що то, як виглядають зуби людини, значною мірою впливає на його відносини з протилежною статтю. Упевнена посмішка тепер не є результатом болю і незручностей, які за звичкою в нашій свідомості пов'язані з відвідуванням стоматолога. Лікування зубів відбувається безболісно в комфортній обстановці.

Сьогодні у стоматології є всі можливості активно впливати на самі зуби і їх оточення. Процедура лікування зубів, навіть банального карієсу, не вимагає ніяких жертв, страхи пацієнтів стоматологічних кабінетів разом з бормашиною відходять у минуле.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти