Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Під час вагітності кожна жінка особливо уважно ставиться до свого організму. Особлива увага приділяється харчуванню, режиму неспання і відпочинку, а також максимального обмеження лікарських препаратів, навіть в разі захворювання. Однак, на жаль, саме в період очікування малюка жінки стикаються з загостренням багатьох хронічних захворювань в організмі. І в цьому випадку порожнину рота не є винятком. З цієї причини необхідно розібратися в лікуванні і в можливості видалення зуба під час вагітності.

Найчастіше може статися загострення пародонтиту, прогресування карієсуперіодонтиту та пародонтозу. У такому випадку важливо звернутися до лікаря стоматолога, щоб вчасно встановити правильний діагноз і надати допомогу, з мінімальним ризиком для стану здоров'я малюка.

Які особливості лікування вагітних?
Якщо мама почувається чудово, що підтверджується хорошими аналізами, тоді немає ніяких перешкод для надання стоматологічної допомоги. Перед початком лікування жінці необхідно повідомити лікаря акушера-гінеколога про майбутній візит до стоматолога.

Акушер-гінеколог знає всі особливості перебігу цієї вагітності і може порекомендувати деякі обмеження в препаратах або маніпуляціях стоматолога.

Особливості лікування вагітних полягають в наступному:

  1. Дозвіл лікаря акушера-гінеколога на виконання стоматологічного втручання.
  2. Докладний збір анамнезу про перенесені або супутніх захворюваннях.
  3. Контроль артеріального тиску перед кожним прийомом.
  4. Уважний опитування про самопочуття перед кожним прийомом.
  5. Пацієнтка повинна розташуватися в стоматологічному кріслі зручно, на останніх термінах - полубоком.
  6. Контроль тривалості сеансу лікування в залежності від самопочуття жінки. По можливості краще розділити візити до лікаря на кілька нетривалих.
  7. Якщо під час прийому потрібно застосування місцевого знеболювання, доктор вибирає препарат з мінімальним вмістом адреналіну.

Какие особенности лечения беременных? Возможно ли удаление зубов беременным пациенткам? Рекомендуем не затягивать к визиту к врачу-стоматологу, а запишитесь на приём прямо сейчас.

Фахівці клініки стоматології Vitasan в Одесі завжди рекомендують своїм клієнтам виконувати санацію ротової порожнини під час планування вагітності. Вона полягає у виконанні ряду діагностичних заходів в міру необхідності: зняття відбитків, панорамне і / або прицільне рентгенологічні дослідження.

Далі рекомендовано проведення професійної гігієни порожнини рота, усунення захворювань ясен, усунення карієсу, пульпіту, періодонтиту, відновлення зруйнованих зубів методом художньої реставрації або із застосуванням вкладок або коронок. Це дуже важливо, адже зуб може розболітися в самий невідповідний момент.

Якщо вагітність протікає з ускладненнями, це ускладнює надання стоматологічної допомоги, аж до неможливості її виконання. В такому випадку буде можливо лише видалення зуба в умовах стаціонару, під контролем лікаря-гінеколога і анестезіолога. Але ж, дуже часто можливо уникнути видалення, якщо вчасно звернутися до стоматолога. Після втрати зуба виникає необхідність заповнити дефект за допомогою мостовидних протезів, або імплантів. Однак протезування є дорогою послугою в стоматології, тому ми завжди намагаємося запобігти видаленню.

Чи можливо видалення зубів вагітним пацієнткам?

Так, проте важливо бути впевненими у відсутності протипоказань до проведення анестезії, а також протипоказань з боку стану здоров'я пацієнтки. Видалення краще виконувати в разі крайньої необхідності і, бажано, в період другого триместру. Якщо ж є можливість, краще перенести хірургічне втручання на післяпологовий період.

У клініці Vitasan в Одесі лікарі надають всі види стоматологічних послуг пацієнткам, які очікують малюка. Ми трепетно ​​ставимося до здоров'я мами і малюка. Ви можете бути впевнені, що знаходитеся в надійних руках!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (Всего проголосовало: 0)

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти