Як зберегти здоров'я зубів і підтримати Ваш організм в тонусі

Як зберегти здоров'я зубів?

Білосніжна усмішка, здорові зуби і ясна, свіжий подих - це ознаки не тільки гарного здоров'я порожнини рота, але і загального стану вашого організму. Багато хто не замислюються про те як зберегти здоров'я зубів. І звертаються до стоматолога коли вже зуб болить. Як показують дослідження, проблеми порожнини рота можуть бути пов'язані з деякими захворюваннями органів і частин тіла людини, часто вони мають загальні фактори ризику. Іноді ми забуваємо, що здоров'я зубів є важливою частиною нашого життя. Люди, які стежать за своїми зубами, також процвітають і з профілактикою інших хвороб, і навіть живуть довше. Проте, коли ми бачимо людей, які навіть соромляться говорити або посміхатися через відсутність більшої частини зубів або ж їх поганий стан, то усвідомлюємо, як зберегти здорові зуби є важливим завданням.

Як зберегти здоров'я зубів і підтримати Ваш організм в тонусі? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Як зберегти здорові зуби і що для цього потрібно робити

Ми живемо в такий час, коли на питання "як зберегти здоров'я зубів" вже є відповідь і найцікавіше, що це досить просто. Досить дотримуватися хорошу дієту і своєчасно звертатися до стоматолога. Звичайно ж, велика роль належить і дотримання правил гігієни, якості використовуваних засобів для догляду за порожниною рота. Не завадить використовувати і більш спеціалізовані засоби для догляду за зубами, ніж звичайна зубна щітка. Наприклад, варто купити електричну зубну щітку, яка полегшує чистку зубів, але ж на неї потрібно витрачати не менше 2-х хвилин за раз. А вже використання зубної нитки має стати звичкою, адже з її допомогою можна видалити те, що не під силу зубній щітці або рідини для полоскання. Дуже важливо зробити процедури по догляду за зубами сімейною традицією, щоб прищепити цю турботу і своїм дітям.

Збалансоване харчування є ключем до правильного росту організму, особливо зростання зубів і прилеглих до них структур. Ваша їжа повинна містити достатню кількість кальцію, фосфору, магнію, білка, вітаміну D і фтору. Дефіцит хоча б одного з перерахованих елементів в організмі може істотно вплинути на стан здоров'я, особливо протягом перших двох років зростання немовляти, або під час вагітності жінки. Кальцій є одним з найбільш важливих компонентів, причому 99% кальцію, який міститься в організмі, знаходиться в кістках і зубах. Нові рекомендації по харчуванню пропонують навіть більш високе споживання кальцію, ніж будь-коли раніше, щоб зберегти зуби міцними і забезпечити оптимальний розвиток кісток. Споживання кальцію також важливо для запобігання виникнення різних хвороб кісток, в тому числі і остеопорозу, який може виникнути в майбутньому при дефіциті кальцію.

Хороші джерела кальцію - молоко і молочні продукти, такі як йогурт, сир і сири. Молоко саме по собі корисно для ремінералізації поверхні зубів, тому молочні продукти грають важливу роль як частина раціону, так і для розвитку зубів. Вегетаріанці можуть знайти джерело кальцію в соєвих продуктах, таких як тофу, шпинат, і інші овочі. Якщо ви не можете використовувати ці продукти, спробуйте приймати спеціальні препарати, які містять кальцій.

Незважаючи на те, що фтор не є необхідним елементом, він має величезний вплив на здоров'я зубів. У дітей фтор утворює особливе покриття на емалі зубів, яке захистить від розвитку карієсу. А у дорослих фтор допоможе усунути невеликі пошкодження емалі. Цей елемент корисний і для людей у ​​віці. Полоскання рідинами з вмістом фтору позитивно позначається на стані ясен, перешкоджає їх запалення. Використання фтору у водопровідній воді дозволяє знизити захворюваність карієсом на 65%. Як показала статистика, люди зі здоровою порожниною рота живуть в середньому на кілька років довше, ніж ті, у яких постійні проблеми з зубами.

Здорові ясна - один з важливих показників відсутності інфекції в організмі, повноцінного харчування та нормального обміну речовин. Тому своєчасно доглядайте за порожниною рота, щоб уникнути проблем зі здоров'ям. Якісні засоби по догляду, своєчасне відвідування стоматологічної клініки Vitasan допоможуть уникнути серйозних проблем.

Другие статьи

 • Як зрозуміти, що зубна щітка мені не підходить?

  У нашій минулій статті ми докладно розкрили тему зубних паст ...

   
 • Як зберегти зуби здоровими і красивими: 3 простих правила

  У даній статті описуються правила догляду за порожниною рота, завдяки ...

   
 • Шикарна посмішка без комплексів

  Незаперечним є той факт, що для міжособистісного спілкування значимість посмішки ...

   
 • Як відбілити зуби - практичні поради

  Білизна зубів сьогодні перестала бути розкішшю, тепер це ...

   
 • Зубна нитка: як вибрати, переваги та особливості

  Відповідно до думки фахівців-стоматологів в Одесі щоденне і обов'язково правильне ...

   
 • Карієс у дітей

  Більшість батьків вважають, що лікувати молочні зуби дітям не обов'язково, ...

Зворотний дзвінок