Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Як зберегти здоров'я зубів?

Білосніжна усмішка, здорові зуби і ясна, свіжий подих - це ознаки не тільки гарного здоров'я порожнини рота, але і загального стану вашого організму. Багато хто не замислюються про те як зберегти здоров'я зубів. І звертаються до стоматолога коли вже зуб болить. Як показують дослідження, проблеми порожнини рота можуть бути пов'язані з деякими захворюваннями органів і частин тіла людини, часто вони мають загальні фактори ризику. Іноді ми забуваємо, що здоров'я зубів є важливою частиною нашого життя. Люди, які стежать за своїми зубами, також процвітають і з профілактикою інших хвороб, і навіть живуть довше. Проте, коли ми бачимо людей, які навіть соромляться говорити або посміхатися через відсутність більшої частини зубів або ж їх поганий стан, то усвідомлюємо, як зберегти здорові зуби є важливим завданням.

Як зберегти здоров'я зубів і підтримати Ваш організм в тонусі? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Як зберегти здорові зуби і що для цього потрібно робити

Ми живемо в такий час, коли на питання "як зберегти здоров'я зубів" вже є відповідь і найцікавіше, що це досить просто. Досить дотримуватися хорошу дієту і своєчасно звертатися до стоматолога. Звичайно ж, велика роль належить і дотримання правил гігієни, якості використовуваних засобів для догляду за порожниною рота. Не завадить використовувати і більш спеціалізовані засоби для догляду за зубами, ніж звичайна зубна щітка. Наприклад, варто купити електричну зубну щітку, яка полегшує чистку зубів, але ж на неї потрібно витрачати не менше 2-х хвилин за раз. А вже використання зубної нитки має стати звичкою, адже з її допомогою можна видалити те, що не під силу зубній щітці або рідини для полоскання. Дуже важливо зробити процедури по догляду за зубами сімейною традицією, щоб прищепити цю турботу і своїм дітям.

Збалансоване харчування є ключем до правильного росту організму, особливо зростання зубів і прилеглих до них структур. Ваша їжа повинна містити достатню кількість кальцію, фосфору, магнію, білка, вітаміну D і фтору. Дефіцит хоча б одного з перерахованих елементів в організмі може істотно вплинути на стан здоров'я, особливо протягом перших двох років зростання немовляти, або під час вагітності жінки. Кальцій є одним з найбільш важливих компонентів, причому 99% кальцію, який міститься в організмі, знаходиться в кістках і зубах. Нові рекомендації по харчуванню пропонують навіть більш високе споживання кальцію, ніж будь-коли раніше, щоб зберегти зуби міцними і забезпечити оптимальний розвиток кісток. Споживання кальцію також важливо для запобігання виникнення різних хвороб кісток, в тому числі і остеопорозу, який може виникнути в майбутньому при дефіциті кальцію.

Хороші джерела кальцію - молоко і молочні продукти, такі як йогурт, сир і сири. Молоко саме по собі корисно для ремінералізації поверхні зубів, тому молочні продукти грають важливу роль як частина раціону, так і для розвитку зубів. Вегетаріанці можуть знайти джерело кальцію в соєвих продуктах, таких як тофу, шпинат, і інші овочі. Якщо ви не можете використовувати ці продукти, спробуйте приймати спеціальні препарати, які містять кальцій.

Незважаючи на те, що фтор не є необхідним елементом, він має величезний вплив на здоров'я зубів. У дітей фтор утворює особливе покриття на емалі зубів, яке захистить від розвитку карієсу. А у дорослих фтор допоможе усунути невеликі пошкодження емалі. Цей елемент корисний і для людей у ​​віці. Полоскання рідинами з вмістом фтору позитивно позначається на стані ясен, перешкоджає їх запалення. Використання фтору у водопровідній воді дозволяє знизити захворюваність карієсом на 65%. Як показала статистика, люди зі здоровою порожниною рота живуть в середньому на кілька років довше, ніж ті, у яких постійні проблеми з зубами.

Здорові ясна - один з важливих показників відсутності інфекції в організмі, повноцінного харчування та нормального обміну речовин. Тому своєчасно доглядайте за порожниною рота, щоб уникнути проблем зі здоров'ям. Якісні засоби по догляду, своєчасне відвідування стоматологічної клініки Vitasan допоможуть уникнути серйозних проблем.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти