Професійна гігієна порожнини рота - кращий варіант

Складна система побудови ротової порожнини обумовлює неможливість повноцінного її очищення в найвіддаленіших і найменш доступних для звичайних зубних щіток місцях. Особливо це стосується залишається нальоту і залишків їжі між зубами, в просторі під яснами, а також на задніх поверхнях самих зубів. Як правило, навіть сама ретельна робота підібраною щіткою і пастою здатна видалити лише трохи більше половини нальоту. Решту цілком здатне стати причиною запальних процесів, поширення карієсу, а також формування зубного каменю.

Саме тому професійна гігієна порожнини рота в стоматологічній клініці Vitasan потрібно проходити мінімум раз на пів року. Професійна гігієна порожнини рота є одним з обов'язкових умов по-справжньому відкритою білосніжної усмішки впевнених в собі людей.

Професійна гігієна порожнини рота в Одесі основні переваги?

Періодичне проведення професійного чищення зубів і ясен має ряд важливих переваг, серед яких варто виділити:

 • можливість не допустити ситуації з необхідністю термінового лікування карієсу або будь-якого іншого недуги, що обходиться набагато дорожче самої процедури;
 • варіант відбілювання зубів без додаткових маніпуляцій і витрат з обов'язковим естетичним ефектом самої посмішки;
 • можливість зберегти цілісність і здоров'я власних зубів, виключивши необхідність їх заміни на імпланти або спеціальні вставки (протезування знімного і незнімного типів).

Сама послуга також є однією з найкращих профілактичних заходів більшості захворювань і втрати самих зубів. Вона вважається необхідною, якщо є проблема з застрягання їжі між зубами. Професійна гігієна зубів проводиться в обов'язковому порядку, якщо у пацієнта в ротовій порожнині є які-небудь штучні конструкції, наприклад, брекети, коронки, вініри або ж імпланти. На процедуру також необхідно записатися пацієнтам, які планують відбілювання або лікування зубів в подальшому.

Можливі протипоказання

Наскільки професійна гігієна порожнини рота необхідна в кожному індивідуальному випадку, може розповісти тільки стоматолог після обов'язкового проведення огляду. Унікальність процедури професійної гігієни порожнини рота полягає в тому, що до неї абсолютно відсутні протипоказання.

Існують свідчення, при яких лікар використовує мінімальну потужність ультразвукового скалера:

 • наявності гіперчутливості зубів (емалі);
 • діагностування запальних процесів в області ясен;
 • можливих ерозій зубної емалі;
 • аритмії серця.

Дуже важливо знати, що єдина група пацієнтів, до яких категорично протипоказано застосування ультразвукового скалера - люди з встановленими водіями ритму в серці. Частота ультразвукового скалера може збити настройки водія ритму, що призведе до миттєвої зупинки серця.

Що значить профессіонольная гігієна рота? Рекомендуємо не затягувати до візиту до лікаря-стоматолога, а запишіться на прийом прямо зараз.

Деталізація процедури професійного чищення зубів

Яким саме чином буде проводитися чистка, визначає лікар. При цьому обов'язково враховується стан зубів, наявність можливих патологій, а також всі протипоказання. Найчастіше професійна гігієна зубів складається з послідовного переліку етапів:

 1. Зняття наявного зубного нальоту (каменю), що проходить практично безболісно. При підвищеній чутливості зубів може бути призначена анестезія. Технології, що використовуються при цьому повністю залежать від стану і ступеня твердості самого нальоту.
 2. Полірування зубної емалі із застосуванням спеціальної неабразівной пасти, яка підбирається індивідуально для кожного пацієнта.
 3. Навчання пацієнта правильної гігієни ротової порожнини в домашніх умовах. Індивідуальний підбір засобів гігієни.

Якщо вся процедура була проведена максимально правильно і дбайливо, то клієнт повинен залишитися повністю задоволений результатом. Будь-які скарги на підвищену кровоточивість або хворобливість ясен при цьому не припустимі. Саме тому так важливо відвідувати раз на пів року стоматологічну клініку Vitasan.

Другие статьи

 • Як видалити зубний камінь, які симптоми, лікування або як прибрати зубний камінь

  Якщо зуб не болить, значить і до стоматолога йти не ...

   
 • З стоматологом важливо дружити

  Якщо до відвідування терапевта пацієнта приводять перші ж підозри ...

   
 • Коффердам: що це і для чого потрібен?

  Коффердам - це тонке полотно, яке ...

   
 • Імпланти за і проти - міфи і стереотипи про встановлення

  Імплантація зубів - це вид незнімного протезування. Зубні ...

   
 • Сучасні і передові методи діагностики в стоматології

  Запорукою успішного лікування є якісна діагностика. Правильно поставлений діагноз становить ...

   
 • Від чого залежить колір зубів

  Колір зубів є індивідуальною особливістю кожної людини. Він залежить від ...