Сімейна
стоматологія

м. Одеса
вул. Ільфа та Петрова, 43/1

Пн - Сб: з 9:00 до 18:00

Нд: Вихідний


Ціна
від

4420

грн.

*ціна може відрізнятися від заявленої залежно від клінічної ситуації

Це штифтово-культевая конструкція, призначена для відновлення сильно зруйнованих зубів. Культьова вкладка є сучасною альтернативою внутрішньокореневого штифтів. Зверху вкладка накривається штучною коронкою.

Застосовується внутрішньокореневого вкладка при протезуванні зубів у випадках, коли коронковая частина зуба сильно зруйнована. Часто вкладка є конструкцією, яка рятує зуб від видалення, продовжуючи його термін служби ще на довгі роки.

Культьова вкладка складається з двох частин:

1. Коренева частина

Представлена ​​у вигляді штифта і фіксується в кореневому каналі зуба на цемент. Виготовляється за зліпком кореневого каналу зуба, тому точно повторює його форму.

2. Коронкова частина

Представлена ​​у вигляді кукси зуба і є опорою для майбутньої штучної коронки.

Види кульшових вкладок:

1. З кобальт-хромового сплаву

Даний сплав обумовлює високу міцність і жорсткість конструкції. Застосовується для відновлення жувальних зубів. Головною перевагою даної конструкції є низька ціна. Однак у зв'язку з високою жорсткістю даного сплаву конструкція протипоказана для використання в зубах з тонкими корінням, так як в таких випадках вкладка може викликати їх тріщину або розкол.

2. З сплаву благородних металів

Конструкція, виготовлена ​​зі сплаву, основу якого складає медичне золото, є ідеальною по всіх фізико-хімічними властивостями. Даний сплав має прекрасну біосумісність і дозволяє відновлювати всі групи зубів. Золоті вкладки в міру жорсткі, проте в той же час мають невелику здатність до стиснення, завдяки пластичним властивостям золота. Таким чином золоті кульшових вкладки практично не викликають тріщин зубів, навіть у випадках застосування в зубах з тонкими і ослабленими корінням. Головним недоліком даної конструкції є висока ціна.

Спосіб виготовлення культевой вкладки

1. Перш за все виконується санація кореневого каналу. Виключається наявність запалення над коренем зуба (періодонтит). При необхідності виконується ендодонтичне лікування зуба.
2. Підготовка кореневого каналу і залишилася коронкової частини зуба для культевой вкладки являє собою розширення кореневого каналу, видалення нависаючих країв, створення правильної форми зуба для якісної фіксації майбутньої конструкції.
3. зняття зліпка зуба з відзнятим відбитка його внутріконевой частини.
4. Передача зліпків в зуботехническую лабораторію.
5. Фіксація готової конструкції на цемент.

+
Залишіть
свої контакти
+
Залишіть
свої контакти